Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2018, 18:24

autor: Vergil

Super Mario Party na Nintendo Switch zapowiedziane

Jedną z produkcji zapowiedzianych przez Nintendo podczas specjalnego Nintendo Direct poprzedzającego targi E3 było Super Mario Party. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Tegoroczne targi E3 poprzedziły nie tylko konferencje prasowe największych wydawców, lecz także specjalna transmisja Nintendo Direct, poświęcona konsolom giganta z Kioto i zmierzającym na nie grom. Jednym z zapowiedzianych tytułów jest Super Mario Party, czyli kolejna kompilacja rozmaitych minigier opracowanych z myślą o multiplayerowej zabawie, która trafi na Nintendo Switch 5 października. Powyżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun owej produkcji.

To było do przewidzenia – Nintendo Switch nie mogło się obejść bez własnego Mario Party. - Super Mario Party na Nintendo Switch zapowiedziane - wiadomość - 2018-06-12
To było do przewidzenia – Nintendo Switch nie mogło się obejść bez własnego Mario Party.

Tym, na co warto zwrócić szczególną uwagę, jest fakt, że produkcja pozwoli nie tylko na zabawę na wspólnym lub podzielonym ekranie, lecz także na rozgrywkę na kilku konsolach jednocześnie; po ułożeniu ich obok siebie ekran jednej będzie stanowił niejako przedłużenie wyświetlacza drugiej. Poszczególne pozycje wykorzystają przy tym możliwości Joy-Conów – w zależności od wybranej gry będziemy się bawić, korzystając zarówno z przycisków, jak i z czujników ruchu. Warto odnotować, że do znanych już postaci dołączą nowi zawodnicy, tacy jak Rosalina, Goomba oraz Dry Bones.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Nintendo