Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieSwitch
Okładka Super Mario Party Jamboree (Switch)
OkładkaSuper Mario Party Jamboree (Switch)

Super Mario Party Jamboree Switch

Trzynasta główna odsłona cyklu towarzyskich zręcznościówek od firmy Nintendo. Super Mario Party Jamboree pozwala na multiplayerową zabawę przez Internet lub lokalnie i oddaje nam do dyspozycji m.in. 110 minigier oraz specjalny tryb Koopathlon.

Towarzyskie | na 2 osoby | Mario | rodzinne | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Super Mario Party Jamboree Premiera Switch

17października202485dni

Nintendo eShop

17października2024

producent: Nintendo wydawca: Nintendo

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Super Mario Party Jamboree

Smerfy: Village Party

Garfield Lasagna Party

Rabbids: Party of Legends

Super Mario Party Jamboree jest trzynastą główną częścią serii towarzyskich zręcznościówek, zapoczątkowanej w 1998 roku. Tytuł został opracowany przez należące do firmy Nintendo studio NDcube, które dostarczyło między innymi szereg wcześniejszych pozycji spod tego szyldu, a także ma na swoim koncie takie projekty, jak pokrewne gatunkowo Everybody 1-2-Switch! bądź Wii Party.

Gameplay

Super Mario Party Jamboree oferuje największy w dotychczasowym dorobku serii wybór ponad 110 minigier, w których stajemy w szranki z innymi graczami. Wśród szerokiej gamy łamigłówek, wyzwań zręcznościowych czy wyścigów pojawiają się zarówno konkurencje znane z wcześniejszych odsłon cyklu, jak i zupełnie nowe.

Zabawa toczy się na różnorodnych planszach, jak Rainbow Galleria, Roll’em Raceway czy Goomba Lagoon. Ponadto powracają tu Mario’s Rainbow Castle z pierwszego Mario Party, a także Western Land z Mario Party 2. Tytuł oddaje nam do dyspozycji szeroką gamę postaci, na czele z Mario, Luigim, Donkey Kongiem, Toadem, Peach czy Bowserem.

Tryby gry

Choć Super Mario Party Jamboree przygotowano głównie z myślą o multiplayerowej rozgrywce (lokalnie lub przez Internet), produkcja pozwala też na zabawę w pojedynkę. Wśród trybów gry na szczególną wzmiankę zasługuje tak zwany Koopathlon, czyli specjalny konkurs online składający się z wielu dyscyplin, w którym o zwycięstwo walczy ponad 20 uczestników jednocześnie.

Ostatnia modyfikacja 22 czerwca 2024

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-20  

Wymagania wiekowe Super Mario Party Jamboree: Odpowiednia dla każdego wieku.