Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitch
Okładka Everybody 1-2-Switch! (Switch)
OkładkaEverybody 1-2-Switch! (Switch)

Everybody 1-2-Switch! Switch

Druga część serii towarzyskich zręcznościówek, przygotowana z myślą o konsoli Nintendo Switch. Everybody 1-2-Switch! wyróżnia się na tle pierwowzoru za sprawą nowych minigier oraz możliwości rozgrywki przy użyciu smartfonów.

Zręcznościowe | na 2 osoby | rodzinne | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Everybody 1-2-Switch! Premiera Switch

30czerwca2023

Nintendo eShop

30czerwca2023

producent: Nintendo wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Everybody 1-2-Switch!

Super Mario Party

Just Dance 2025

Rabbids: Party of Legends

Everybody 1-2-Switch! to druga odsłona cyklu towarzyskich gier zręcznościowych, zapoczątkowanego w 2017 roku. Produkcja została opracowana przez firmę Nintendo i powstała z myślą o konsoli Nintendo Switch.

Mechanika

Podobnie jak pierwsza część serii, Everybody 1-2-Switch! jest kompilacją pomysłowych minigier, przygotowanych z myślą o multiplayerowej zabawie. Wiele z tych pozycji posiada kilka odmian, różniących się między sobą zasadami czy oferujących dodatkowe wyzwania. Wśród nich znajdziemy zarówno konkurencje, w których każdy z graczy samodzielnie walczy o jak najlepszy wynik, jak i gry, w których uczestnicy zabawy zostają podzieleni na drużyny oraz współzawodniczą ze sobą, dokładając swoją cegiełkę do potencjalnego zwycięstwa całego zespołu.

Tym, co wyróżnia ów tytuł na tle pierwowzoru, jest fakt, że grać możemy zarówno przy pomocy Joy Conów, jak i robiąc użytek ze smartfonów.

Kwestie techniczne

Everybody 1-2-Switch! nie oferuje wyszukanej oprawy graficznej. Jest to o tyle zrozumiałe, że w większości gier ekran konsoli służy jedynie do wyświetlania wyników poszczególnych graczy czy drużyn.

Ostatnia modyfikacja 6 czerwca 2023

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Everybody 1-2-Switch!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.