Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4PCXONESwitch
Okładka Rabbids: Party of Legends (PS4)
OkładkaRabbids: Party of Legends (PS4)

Rabbids: Party of Legends

Rabbids: Adventure Party

Kolejna odsłona serii zabawnych gier imprezowych ze zwariowanymi kórlikami. W Rabbids: Party of Legends szalone futrzaki zabierają nas na przygodę w starożytnych Chinach rodem z fantastycznej Wędrówki na Zachód.

Towarzyskie | na 2 osoby | rodzinne | minigry | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Google Stadia

Rabbids: Party of Legends Premiera

30cze2022

PC PS4 XONE Switch

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Gry podobne do Rabbids: Party of Legends

To jesteś Ty!

Frantics

Szymparty

Rabbids: Party of Legends (znane początkowo jako Rabbids: Adventure Party) to gra imprezowa będąca kolejną odsłoną dawnej podserii cyklu Rayman z szalonymi Kórlikami w roli głównej. Tytuł oryginalnie ukazał się wyłącznie w Chinach na konsoli Nintendo Switch, ale po kilku latach doczekał się międzynarodowego debiutu na wielu platformach sprzętowych. Za jego produkcję odpowiada lokalny oddział firmy Ubisoft.

Fabuła

Fabuła Rabbids: Party of Legends nie jest szczególnie rozbudowana. Tym razem Kórliki wybierają się w podróż do pełnych fantastycznych elementów starożytnych Chin rodem z klasycznej powieści Wędrówka na Zachód, gdzie... poszukują swojej pralki. Jest im ona potrzebna, by wrócić do czasów współczesnych.

Mechanika

Zgodnie z tradycjami serii oraz całego gatunku, Rabbids: Party of Legends to zbiór minigier nastawionych na zabawę w trybie wieloosobowym. Całość ma mocno niepoważny charakter: znajdziemy tu takie dyscypliny jak potrząsanie drzewem w celu zdobycia jego „owoców”, wykonywanie póz stosownie do okrzyków wydawanych przez postacie na ekranie, czy też potyczka, w której staramy się zepchnąć pozostałych zawodników poza arenę. Bawić możemy się z maksymalnie trojgiem znajomych przed jedną konsolą – gra nie oferuje możliwości zabawy przez sieć.

Kwestie techniczne

Gra oferuje trójwymiarową grafikę utrzymaną w kreskówkowym stylu typowym dla serii. Podobnie jak Super Mario Party, w przypadku wersji na konsolę Nintendo Switch Rabbids: Party of Legends korzysta z funkcji Joy-Conów, pozwalając na sterowanie z pomocą czujników ruchu w wybranych minigrach.

Ostatnia modyfikacja 28 czerwca 2022

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Rabbids: Party of Legends cena w dniu premiery: 149,90 PLN

Wymagania wiekowe Rabbids: Party of Legends: Odpowiednia dla każdego wieku.

Switch
PS4
XONE
PC