Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCPS4SwitchXONE
Okładka Rabbids: Party of Legends (PC)
OkładkaRabbids: Party of Legends (PC)

Rabbids: Party of Legends

Rabbids: Adventure Party

Kolejna odsłona serii zabawnych gier imprezowych ze zwariowanymi kórlikami. W Rabbids: Adventure Party szalone futrzaki zabierają nas na przygodę w starożytnych Chinach rodem z fantastycznej Wędrówki na Zachód.

Towarzyskie | na 2 osoby | rodzinne | minigry | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Google Stadia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rabbids: Party of Legends Premiera

30cze2022za 4dni

Switch PS4 XONE PC

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Gry podobne do Rabbids: Party of Legends

Fort Boyard

Headsnatchers

Rocket League

Rabbids: Adventure Party to gra imprezowa będąca kolejną odsłoną dawnej podserii cyklu Rayman z szalonymi Kórlikami w roli głównej. Tytuł ukazał się wyłącznie w Chinach, a za jego produkcję odpowiada lokalny oddział firmy Ubisoft.

Fabuła

Fabuła Rabbids: Adventure Party nie jest szczególnie rozbudowana. Tym razem Kórliki wybierają się w podróż do pełnych fantastycznych elementów starożytnych Chin rodem z klasycznej powieści Wędrówka na Zachód.

Mechanika

Zgodnie z tradycjami serii oraz całego gatunku, Rabbids: Adventure Party to zbiór minigier nastawionych na zabawę w trybie wieloosobowym. Całość ma mocno niepoważny charakter: znajdziemy tu takie dyscypliny jak potrząsanie drzewem w celu zdobycia jego „owoców”, wykonywanie póz stosownie do okrzyków wydawanych przez postacie na ekranie, czy też potyczka, w której staramy się zepchnąć pozostałych zawodników poza arenę.

Kwestie techniczne

Gra oferuje trójwymiarową grafikę utrzymaną w kreskówkowym stylu typowym dla serii. Podobnie jak Super Mario Party, Rabbids: Adventure Party korzysta z funkcji Joy-Conów, pozwalając na sterowanie z pomocą czujników ruchu w wybranych minigrach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran  

Oczekiwania czytelników: 4,6 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Rabbids: Party of Legends: Odpowiednia dla każdego wieku.

Switch
PS4
XONE
PC