Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2019, 09:13

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano Rabbids Adventure Party - grę imprezową z Kórlikami

Z okazji nadchodzących targów ChinaJoy firma Ubisoft ujawniła projekt Rabbids: Adventure Party, czyli grę imprezową z Kórlikami, wzorowaną na cyklu Mario Party.

Gra zmierza wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. - Zapowiedziano Rabbids Adventure Party - grę imprezową z Kórlikami - wiadomość - 2019-08-01
Gra zmierza wyłącznie na konsolę Nintendo Switch.
RABBIDS: ADVENTURE PARTY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft China
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra imprezowa
  4. Platforma: Switch

Firma Ubisoft zapowiedziała Rabbids: Adventure Party, czyli produkcję należącą do popularnej marki z Kórlikami w roli głównej. Tytuł zmierza wyłącznie na Nintendo Switch, a za jej opracowanie odpowiada chiński oddział wydawcy.

Na razie nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera gry. Produkcja została ujawniona z okazji nadchodzących targów ChinaJoy 2019 i nie jest potwierdzone, że w ogóle ukaże się poza Krajem Środka. Zdziwilibyśmy się jednak, gdyby Ubisoft postanowił nie udostępnić tej produkcji w innych terytoriach.

W Rabbids: Adventure Party tytułowe Kórliki wyruszą na podróż do fantastycznej wersji starożytnych Chin. Będzie to gra imprezowa, wzorowana na serii Mario Party. Otrzymamy więc pokaźny zestaw zręcznościowych i logicznych mini-gierek, zaprojektowanych z myślą o rozgrywce wieloosobowej.

Rabbids: Adventure Party pozwoli na zabawę maksymalnie czterem osobom grającym na wspólnym ekranie. Na razie nie wiadomo, czy dostępny też będzie sieciowy multiplayer.

Na tym kończą się udostępnione przez Ubisoft informacje. Tegoroczna edycja ChinaJoy oficjalnie ruszy jutro, więc mamy nadzieję, że podczas targów wydawca udostępni dodatkowe konkrety.

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft