Wyszukiwarka gier
Wii Party

Wii Party

Nintendo
po premierze

Data wydania: 3 października 2010

Towarzyskie, Podzielony/wspólny ekran, Tytuły ekskluzywne Nintendo, Multiplayer, Singleplayer

Gra w stylu serii Mario Party, w której możemy rywalizować w szeregu mini-gierek, gdzie często najbardziej liczy się zręczność. Tytuł ten wykorzystuje ludziki Mii jako postacie, które będą uczestniczyć w poszczególnych konkurencjach.

6.9

Gracze

OCEŃ
Oceny

Wii Party to kolejna produkcja od Nintendo nawiązująca swoim wyglądem do niezwykle popularnych Wii Sports, czy Wii Sports Resort. Gra przypomina założeniami serię Mario Party, w której również braliśmy udział w wielu różnych mini-grach, gdzie można było rywalizować zarówno z konsolowymi przeciwnikami, jak i ze znajomymi.

Wszystkie dostępne konkurencje podzielone są na trzy tryby. Teiban Party obsługuje od jednego do czterech graczy w takich grach jak bingo, ruletka, czy Sugoroku (japońska gra planszowa). W Pair Party można zagrać w dwie osoby i jedną z dostępnych dyscyplin jest tutaj kierowanie statkiem na morzu, a głównym zadaniem gracza jest utrzymanie odpowiedniej równowagi, aby nie doprowadzić do zatopienia. Więcej niż dwie osoby pobawią się przy trybie Living Party, gdzie znajdują się najbardziej innowacyjne typy gier, bo korzystające w największym stopniu z kontrolera Wiimote.

Czytaj więcej

Platformy:

Nintendo Wii

Nintendo WiiAngielskie napisy i dialogi

Producent: Nintendo

Wydawca: Nintendo

Publicystyka

Wiadomości

Wielomilionowa sprzedaż największych hitów Nintendo

Ujawnione kilka dni temu wyniki finansowe firmy Nintendo pokazały, że mimo znacznego spadku zysków, nadal potrafi ona bardzo dobrze sobie radzić. Potwierdzają to zresztą właśnie udostępnione dane dotyczące gier wydanych przez japońskiego giganta.

gry

Marcin Skierski

31 stycznia 2011 09:20

Wielomilionowa sprzedaż największych hitów Nintendo

Kody i triki

Oceny gry

Średnie Oceny:

6.9

Ocena Graczy

Średnia z 24 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Logiczne
2010-07-14
18:56

MATI_1 Junior

👍

Gra została już wydana w Japonii 8 lipca. Wiem, bo w nią grałem. Jest super na imprezy. Bardzo fajna. Grafika może nie robi rewelacji ale jest spoko.

Komentarz: MATI_1
2010-08-22
10:00

zanonimizowany749239 Legionista

Też grałem i dość to fajne - bardzo dużo minigierek.

Komentarz: zanonimizowany749239
2010-12-08
14:57

zanonimizowany767401 Junior

😊

w polsce też jest gra wii party

Komentarz: zanonimizowany767401
2013-12-02
23:31

dagmara31 Legionista

dagmara31

gierka niezbyt skomplikowana ale całkiem niezła

Komentarz: dagmara31
2024-05-21
00:26

green12345 Legionista

green12345

Jako gra imprezowa spełnia swoją rolę ale gdyby wywalić kilka minigier i zastąpić lepszymi to bym dał lepszą ocenę

Komentarz: green12345

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl