Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCPS5PS4SwitchXONEXSX
Okładka The Smurfs: Village Party (PC)
OkładkaThe Smurfs: Village Party (PC)

Smerfy: Village Party

The Smurfs: Village Party

Towarzyska gra imprezowa ze Smerfami, która rozwija skrzydła w lokalnym trybie multiplayer dla maksymalnie 4 osób. W The Smurfs: Village Party bierzemy udział w 50 konkurencjach testujących nasz refleks, pamięć czy szczęście. Ponadto na sprawdzenie czeka tu tryb przygodowy.

Towarzyskie | seriale animowane | komiksy | elementy zręcznościowe | na 2 osoby | rodzinne | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Smerfy: Village Party Premiera

6cze2024za 18dni

PC PS4 XONE Switch PS5 XSX

Gry podobne do Smerfy: Village Party

Garfield Lasagna Party

Fort Boyard

Runbow

The Smurfs: Village Party jest towarzyską grą imprezową, opartą na licencji kultowych komiksów i seriali oraz filmów animowanych. Tytuł został opracowany przez zespół Balio Studio, mający w swoim portfolio pokrewne gatunkowo projekty Titeuf: Mega Party oraz Garfield Lasagna Party.

Fabuła

The Smurfs: Village Party zabiera nas w podróż do krainy tytułowych Smerfów. Gdy Papa Smerf postanawia zorganizować wielką imprezę, prosi swoich podopiecznych o pomoc w jej przygotowaniu. Nasza w tym głowa, by wszyscy mieszkańcy wioski otrzymali zaproszenie. Musimy jednak uważać, gdyż słuchy o tym przedsięwzięciu docierają również do Gargamela, który z pewnością zrobi wszystko, by zakończyło się ono fiaskiem.

Mechanika

W The Smurfs: Village Party akcję oglądamy z lotu ptaka. Filarem tej produkcji jest tryb imprezowy (ang. party game), w którym na sprawdzenie czeka 50 różnorodnych minigier podzielonych na sześć kategorii. Wcielając się w Smerfy, możemy sprawdzić swoją prędkość i celność, poddać próbie swe szczęście oraz pamięć, a także wziąć udział w rywalizacjach sportowych i opartych na walce.

Oprócz tego w grze zaimplementowano tryb przygodowy, w którym spotykamy ponad 100 Smerfów i odwiedzamy szereg lokacji – od Zaczarowanego Lasu, przez Śnieżne Góry, skończywszy na Terytorium Gargamela.

Tryby gry

W The Smurfs: Village Party można grać w pojedynkę lub w lokalnym trybie multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Tytuł pozwala nam wyróżnić się na tle konkurentów za sprawą różnorodnych strojów, w które możemy ubierać swoje Smerfy.

Ostatnia modyfikacja 21 marca 2024

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Smerfy: Village Party: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
PS4
PS5
XONE
XSX
Switch