Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCPS4SwitchXONE
Okładka Titeuf: Mega Party (XONE)
OkładkaTiteuf: Mega Party (XONE)

Titeuf: Mega Party

Titeuf: The Game

Zestaw ponad 40 minigier przeznaczonych dla całej rodziny, opartych na popularnym komiksie Titeuf. Titeuf: Mega Party to opowieść o przygodach zafascynowanego światem dorosłych dziesięciolatka, który bez przerwy pakuje się w kłopoty.

Towarzyskie | komiksy | humorystyczne | rodzinne | minigry | podzielony/wspólny ekran

Titeuf: Mega Party Premiera

21lis2019

PC PS4 XONE Switch

Gry podobne do Titeuf: Mega Party

Overcooked

Marooners

Garfield Lasagna Party

Titeuf: Mega Party to kolorowa produkcja familijna oferująca kilkadziesiąt zróżnicowanych minigier. Tytuł opracowało specjalizujące się w przygodówkach francuskie studio Microids, mające na koncie np. popularną serię Syberia. Gra jest adaptacją ukazującego się od 1992 roku frankońskiego komiksu Titeuf, którego autorem jest szwajcarski rysownik Philippe Chappuis, ukrywający się pod pseudonimem Zep.

Fabuła

Akcja Titeuf: Mega Party obraca się wokół klonowania. Tuż przed powrotem do szkoły Titeuf usłyszał, że można powielać owce, wybierając jak najlepsze okazy. Wizja zostania sklonowanym tak bardzo przeraziła Titeufa, że decyduje się on podzielić się swoimi obawami z przyjaciółmi. Jeden z nich, Hugo, znalazł rozwiązanie: aby uniknąć powielenia, muszą być niegrzeczni.

Mechanika

Titeuf: Mega Party oferuje czterdzieści osiem zręcznościowych minigier. Opierają się one w dużym stopniu na sekwencjach wymagających naciskania danego przycisku najszybciej, jak to możliwe lub wykonania konkretnej sekwencji czynności w określonym czasie.

Tryby gry

Titeuf: Mega Party oferuje cztery tryby rozgrywki. Pierwszym z nich jest podzielony na trzy misje School year, w którym maksymalnie dwójka graczy musi wykonać jak najwięcej ilość psot. Duels i Mega Duels stanowią zestaw kilkudziesięciu minigier, gdzie prowadzone są pojedynki o jak największy wynik. Różnią się one jedynie liczbą osób, które mogą brać udział w zabawie. Na Duels of death natomiast składa się seria wyzwań przydzielanych losowo, co zwiększa poziom trudności zabawy.

Ostatnia modyfikacja 15 kwietnia 2019

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Titeuf: Mega Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Titeuf: Mega Party Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 / 1 GB Radeon HD 4850 lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 10
PS4
XONE
Switch
PC