Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka That's You! (PS4)
OkładkaThat's You! (PS4)

To jesteś Ty! PS4

That's You!

Towarzyska gra quizowa opracowana przez firmę Sony Interactive Entertainment. Produkcja korzysta z mobilnej aplikacji PlayLink, więc każdy z uczestników zmagań musi posiadać telefon czy tablet z systemem Android lub iOS.

Towarzyskie | quiz | rodzinne | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | aplikacja PlayLink | tytuły ekskluzywne PlayStation

To jesteś Ty! Premiera PS4

4lipca2017

pudełko PL

4lipca2017

PSN

4lipca2017

producent: Wish Studios wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do To jesteś Ty!

Wiedza to potęga

Rabbids: Party of Legends

Frantics

That's You jest towarzyską grą quizową stworzoną z myślą o PlayStation 4. Produkcja, oficjalnie zapowiedziana na targach E3 w 2017 roku, jest jedną z pierwszych gier Sony Interactive Entertainment, które korzystają ze specjalnej darmowej aplikacji mobilnej o nazwie PlayLink.

Mechanika

Podstawowym celem zabawy w That’s You jest lepsze poznanie pozostałych uczestników gry. Produkcja nie stawia przed graczami skomplikowanych wyzwań zręcznościowych i wymaga od nich jedynie podstawowych umiejętności posługiwania się smartfonem. W trakcie rozgrywki odpowiadamy na ponad tysiąc pytań dotychczas innych osób z grupy, takich jak np. „Kto zaśmiałby się z kiepskiego żartu nauczyciela”. Od czasu do czasu, w zależności od losowo wybieranych poleceń, wykonujemy również zdjęcia lub proste rysunki. Odpowiedzi wszystkich graczy oraz wyniki quizów wyświetlane są na ekranie telewizora pod postacią atrakcyjnych trójwymiarowych animacji.

Tryby gry

Produkcja przeznaczona jest dla minimalnie dwóch osób. Poza zabawą lokalną przy jednym telewizorze, twórcy udostępnili także tryb rozgrywek wieloosobowych za pośrednictwem sieci.

Kwestie techniczne

That's You jest w pełni zintegrowane z aplikacją PlayLink, tak więc wszyscy grający powinni posiadać telefon lub tablet z systemem Android lub iOS.

Ostatnia modyfikacja 27 czerwca 2017

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran  

Ocena użytkowników: 5,3 / 10 na podstawie 150 głosów czytelników.

To jesteś Ty! cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI To jesteś Ty!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.