Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka That's You! (PS4)

To jesteś Ty! PS4

That's You!

Towarzyska gra quizowa opracowana przez firmę Sony Interactive Entertainment. Produkcja korzysta z mobilnej aplikacji PlayLink, więc każdy z uczestników zmagań musi posiadać telefon czy tablet z systemem Android lub iOS.

Towarzyskie | quiz | rodzinne | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | aplikacja PlayLink | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka That's You! (PS4)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

4lipca2017

4lipca2017

pudełko PL

4lipca2017

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

That's You jest towarzyską grą quizową stworzoną z myślą o PlayStation 4. Produkcja, oficjalnie zapowiedziana na targach E3 w 2017 roku, jest jedną z pierwszych gier Sony Interactive Entertainment, które korzystają ze specjalnej darmowej aplikacji mobilnej o nazwie PlayLink.

Mechanika

Podstawowym celem zabawy w That’s You jest lepsze poznanie pozostałych uczestników gry. Produkcja nie stawia przed graczami skomplikowanych wyzwań zręcznościowych i wymaga od nich jedynie podstawowych umiejętności posługiwania się smartfonem. W trakcie rozgrywki odpowiadamy na ponad tysiąc pytań dotychczas innych osób z grupy, takich jak np. „Kto zaśmiałby się z kiepskiego żartu nauczyciela”. Od czasu do czasu, w zależności od losowo wybieranych poleceń, wykonujemy również zdjęcia lub proste rysunki. Odpowiedzi wszystkich graczy oraz wyniki quizów wyświetlane są na ekranie telewizora pod postacią atrakcyjnych trójwymiarowych animacji.

Tryby gry

Produkcja przeznaczona jest dla minimalnie dwóch osób. Poza zabawą lokalną przy jednym telewizorze, twórcy udostępnili także tryb rozgrywek wieloosobowych za pośrednictwem sieci.

Kwestie techniczne

That's You jest w pełni zintegrowane z aplikacją PlayLink, tak więc wszyscy grający powinni posiadać telefon lub tablet z systemem Android lub iOS.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran    

Ocena czytelników: 5,1 / 10 na podstawie 138 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 4.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do To jesteś Ty!

Klasyfikacja PEGI To jesteś Ty!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

zvr Ekspert 11 września 2017

Myślałem, że to jakaś tragedia, ale okazało się, że to całkiem fajna gierka na wszelkiego rodzaju imprezy czy posiadówki z rodzinką. Gramy z żoną i dzieckiem od czasu do czasu. Kupa śmiechu, zwłaszcza podczas wykonywania rysunków i robieniu min.

6.5