Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4XONESwitchPC
Okładka Oh...Sir!! The Insult Simulator (PS4)
OkładkaOh...Sir!! The Insult Simulator (PS4)

Oh...Sir!! The Insult Simulator

Oh...Sir!! The Insult Simulator to oryginalna gra logiczna, stworzona przez niezależne studio Vile Monarch. Gracze biorą w niej udział w pojedynkach na słowa, rozgrywanych w zróżnicowanych środowiskach i przeciwko galerii barwnych postaci.

Towarzyskie | 2D | humorystyczne | na 2 osoby | polskie | indie | słowne

Oh...Sir!! The Insult Simulator Premiera

25paź2016

PC

31maj2017

PS4

4sie2017

XONE

18sty2018

Switch

Gry podobne do Oh...Sir!! The Insult Simulator

Wiedza to potęga

Worms W.M.D

To jesteś Ty!

Oh...Sir!! The Insult Simulator jest oryginalną produkcją, stworzoną przez niezależne studio Vile Monarch, autorów Crush Your Enemies. Pomysł na grę zrodził się w trakcie trwającego 42 godziny jamu, nad którym pieczę sprawowało studio Artifex Mundi. Powstały wówczas prototyp – Oh... Sir! Prototype – jest dostępny za darmo.

Mechanika

Rozgrywka w Oh...Sir!! The Insult Simulator została oparta na bitwach słownych, toczonych pomiędzy dwiema osobami. W trakcie zabawy przychodzi nam stanąć oko w oko z marudną staruszką, fałszywym Rosjaninem, czy choćby z hipsterem – to właśnie w ich kierunku wypowiadamy wymyślne obelgi. Do naszej dyspozycji deweloperzy oddali pięć postaci, zróżnicowanych nie tylko pod względem wyglądu zewnętrznego oraz głosu, lecz także dostępnych wiązanek. Dodatkowo, na odblokowanie czeka Lo Wang – główny bohater cyklu Shadow Warrior. Poszczególne szermierki słowne toczone są w czterech środowiskach, a obelgi, punktowane przez specjalny system, wybieramy z obszernej listy – następnie możemy łączyć je w efektowne kombinacje, by od czasu do czasu zdobyć nagrodę za wykreowanie obrazy krytycznej, która nie pozostawia na oponencie suchej nitki. Całość została zrealizowana w oparciu o specyficzny humor, przywodzący na myśl Latający cyrk Monty Pythona.

Tryby gry

W Oh...Sir!! The Insult Simulator znalazły się zarówno tryby gry stworzone z myślą o pojedynczym graczu, jak i warianty rozgrywki opracowane dla potrzeb wieloosobowej zabawy. W Loner’s Insult Tournament Mode kłócimy się z postacią sterowaną przez sztuczną inteligencję, Real-Life Friends Mode to tryb hot seat, z kolei Imaginary-Friends Mode pozwala na wzajemne obrażanie się przez Internet graczom z całego świata.

Kwestie techniczne

Oh...Sir!! The Insult Simulator charakteryzuje się prostą, aczkolwiek przejrzystą, dwuwymiarową oprawą graficzną. Ponadto, wszystkie dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych aktorów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / gorące krzesło  

Ocena użytkowników: 1,4 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Oh...Sir!! The Insult Simulator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Oh...Sir!! The Insult Simulator Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 1.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • 100 MB HDD
  • Windows XP
PC
PS4
XONE
Switch