Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieXONEPS4PCSwitch
Okładka Oh...Sir!! The Insult Simulator (XONE)

Oh...Sir!! The Insult Simulator

Oh...Sir!! The Insult Simulator to oryginalna gra logiczna, stworzona przez niezależne studio Vile Monarch. Gracze biorą w niej udział w pojedynkach na słowa, rozgrywanych w zróżnicowanych środowiskach i przeciwko galerii barwnych postaci.

Towarzyskie | 2D | humorystyczne | multiplayer | na 2 osoby | polskie | indie | słowne

Okładka Oh...Sir!! The Insult Simulator (XONE)

data premiery gry:

25paź2016

PC

31maj2017

PS4

4sie2017

XONE

18sty2018

Switch

Oh...Sir!! The Insult Simulator jest oryginalną produkcją, stworzoną przez niezależne studio Vile Monarch, autorów Crush Your Enemies. Pomysł na grę zrodził się w trakcie trwającego 42 godziny jamu, nad którym pieczę sprawowało studio Artifex Mundi. Powstały wówczas prototyp – Oh... Sir! Prototype – jest dostępny za darmo.

Mechanika

Rozgrywka w Oh...Sir!! The Insult Simulator została oparta na bitwach słownych, toczonych pomiędzy dwiema osobami. W trakcie zabawy przychodzi nam stanąć oko w oko z marudną staruszką, fałszywym Rosjaninem, czy choćby z hipsterem – to właśnie w ich kierunku wypowiadamy wymyślne obelgi. Do naszej dyspozycji deweloperzy oddali pięć postaci, zróżnicowanych nie tylko pod względem wyglądu zewnętrznego oraz głosu, lecz także dostępnych wiązanek. Dodatkowo, na odblokowanie czeka Lo Wang – główny bohater cyklu Shadow Warrior. Poszczególne szermierki słowne toczone są w czterech środowiskach, a obelgi, punktowane przez specjalny system, wybieramy z obszernej listy – następnie możemy łączyć je w efektowne kombinacje, by od czasu do czasu zdobyć nagrodę za wykreowanie obrazy krytycznej, która nie pozostawia na oponencie suchej nitki. Całość została zrealizowana w oparciu o specyficzny humor, przywodzący na myśl Latający cyrk Monty Pythona.

Tryby gry

W Oh...Sir!! The Insult Simulator znalazły się zarówno tryby gry stworzone z myślą o pojedynczym graczu, jak i warianty rozgrywki opracowane dla potrzeb wieloosobowej zabawy. W Loner’s Insult Tournament Mode kłócimy się z postacią sterowaną przez sztuczną inteligencję, Real-Life Friends Mode to tryb hot seat, z kolei Imaginary-Friends Mode pozwala na wzajemne obrażanie się przez Internet graczom z całego świata.

Kwestie techniczne

Oh...Sir!! The Insult Simulator charakteryzuje się prostą, aczkolwiek przejrzystą, dwuwymiarową oprawą graficzną. Ponadto, wszystkie dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych aktorów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / gorące krzesło    

Ocena czytelników: 1,6 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Oh...Sir!! The Insult Simulator

Klasyfikacja PEGI Oh...Sir!! The Insult Simulator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe Oh...Sir!! The Insult Simulator

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 1.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • 100 MB HDD
  • Windows XP
Wieści ze świata (Lost Sphear, Oh...Sir! The Insult Simulator, Pokemon RPG) 27/7/2017
Wieści ze świata (Lost Sphear, Oh...Sir! The Insult Simulator, Pokemon RPG) 27/7/2017

wiadomość27 lipca 2017

Dziś piszemy o fragmencie rozgrywki z jRPG-a Lost Sphear, dodaniu protagonisty Postala do gry Oh...Sir!! The Insult Simulator i niepewnym roku premiery gry RPG Pokemon na Nintendo Switch. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (1-7 maja 2017 r.)
Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (1-7 maja 2017 r.)

wiadomość8 maja 2017

W minionym tygodniu na polskim rynku gier było w miarę spokojnie, ale wydarzyło się kilka istotnych rzeczy. Zapowiedziano konsolową edycję Oh...Sir!! The Insult Simulator i ujawniono datę premiery strzelanki BUTCHER w wersjach na Xboksa One i PlayStation 4. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Franko 2 ukaże się dopiero w 2019 roku, a Cenega wypuściła Realpolitiks w pudełku.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in.  Disney Crossy Road i Marvel Future Fight)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Disney Crossy Road i Marvel Future Fight)

wiadomość22 marca 2017

W najnowszym przeglądzie najciekawszych mobilnych aktualizacji polecamy sprawdzenie łatek do takich gier jak Clash Royale, Disney Crossy Road, Marvel Future Fight, Oh...Sir! The Insult Simulator czy The Sandbox Evolution.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (6-12 marca 2017 r.)
Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (6-12 marca 2017 r.)

wiadomość13 marca 2017

Miniony tydzień ponownie okazał się owocny dla polskiego rynku gier. Zapowiedziano projekty House Flipper i Oh...Sir!! The Hollywood Roast oraz pudełkowe wydanie Beat Cop (od Techlandu), obejrzeliśmy nowe materiały video z Observer i Inner Chains oraz dowiedzieliśmy się, kto udzieli głosu głównej bohaterce w zlokalizowanej wersji gry Syberia 3. Ponadto wyszedł nowy, urodzinowy numer CD-Action.

PC
PS4
XONE
Switch