Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieSwitch
Okładka Mario Party Superstars (Switch)
OkładkaMario Party Superstars (Switch)

Mario Party Superstars Switch

Dwunasta duża odsłona cyklu kompilacji towarzyskich gier zręcznościowych, wydawanych przez firmę Nintendo. W Mario Party Superstars otrzymujemy pięć kultowych plansz znanych z wcześniejszych części serii, na których możemy rywalizować w stu różnorodnych minigrach.

Towarzyskie | na 2 osoby | rodzinne | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Mario Party Superstars Premiera Switch

29października2021

pudełko PL

29października2021

Nintendo eShop

29października2021

producent: Nintendo wydawca: Nintendo wydawca PL: ConQuest Entertainment a.s. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mario Party Superstars

Smerfy: Village Party

Party Animals

1-2-Switch

Mario Party Superstars jest dwunastą dużą częścią popularnej serii towarzyskich gier zręcznościowych, nad którą pieczę wydawniczą sprawuje firma Nintendo. Produkcja została opracowana przez należące do giganta z Kioto studio NDcube.

Mechanika

Mario Party Superstars czerpie garściami z dorobku całego cyklu, a zwłaszcza z tych jego odsłon, które pojawiły się na platformach Nintendo 64 oraz GameCube. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad różnymi bohaterami, wśród których prym wiodą wąsaci bracia. W grze pojawia się sto przygotowanych z myślą o multiplayerowej rywalizacji minigier znanych z wcześniejszych części serii. Na tle pierwowzorów doczekały się one licznych usprawnień. Ich dopełnieniem są rozmaite wydarzenia (ang. events) dostępne na każdej z pięciu plansz. A skoro o planszach mowa – tytuł oddaje nam do dyspozycji między innymi takie areny, jak Peach's Birthday Cake z pierwszego Mario Party oraz Space Land z Mario Party 2.

Tryby gry

W Mario Party Superstars można bawić się wraz z innymi graczami zarówno przy jednej konsoli oraz w sieci lokalnej, jak i przez Internet. Produkcja pozwala zapisywać stan multiplayerowej rozgrywki.

Kwestie techniczne

Barwną grafikę gry Mario Party Superstars utrzymano w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce znanej z gry Super Mario Party. Od tej ostatniej opisywana pozycja pożycza również interfejs.

Ostatnia modyfikacja 14 lipca 2021

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 4.3 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Mario Party Superstars cena w dniu premiery: 219,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Mario Party Superstars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.