Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Kraina Gnoma Belfegora (PC)

Kraina Gnoma Belfegora PC

Gra edukacyjna dla dzieci, w której poznają zagadnienia matematyczne w krainie Liczylandii. Przepędź z Liczylandii złego Gnoma i zdobądź zgromadzone przez niego skarby.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Kraina Gnoma Belfegora (PC)

producent: Techland

wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20czerwca1998

20czerwca1998

pudełko PL

Gra edukacyjna dla dzieci, która przenosi nasze pociechy do krainy Liczylandii. Zły gnom Belfegor rzucił na mieszkańców Liczylandii czar, przez który zapomnieli jak się liczy. Gra charakteryzuje się wciągającą fabułą i dowcipnymi dialogami. Sympatyczni bohaterowie, którzy cały czas towarzyszą dziecku, starając się rozbawić, a przy okazji pomóc w nauce liczenia. Szczególnie pomocna okaże się Rusałka Julia, która sprawuje pieczę nad poczynaniami naszej pociechy. Dopracowana szata graficzna i ciekawe animacje czynią grę niekonwencjonalną pomocą dydaktyczną, dostarczającą jednocześnie dużo dobrej zabawy. Dużymi zaletami gry są humorystyczne dialogi postaci, udźwiękowione przez profesjonalnych aktorów oraz atrakcyjna oprawa graficzna.

Gra została napisana w taki sposób, aby dziecko nie nudziło się podczas zabawy, oraz miało możliwość zdobycia nowych umiejętności. Poruszono tu podstawowe zagadnienia matematyczne, z którymi dzieci spotykają się w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69 PLN

Wymagania wiekowe Kraina Gnoma Belfegora

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Kraina Gnoma Belfegora

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 166MHz, 16MB RAM