Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie Nintendo DS po premierze - według oceny

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry po premierze z gatunku towarzyskie na platformę DS ułożone według oceny.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry towarzyskie
Elite Beat Agents
Elite Beat Agents

7.8 Ocena gry

Elite Beat Agents to przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli DS gra muzyczna. W odróżnieniu np. od serii SingStar, dedykowanej PlayStation 2, w tej pojawiła się fabuła.

High School Musical: Makin' the Cut!
High School Musical: Makin' the Cut!

7.7 Ocena gry

High School Musical: Makin’ the Cut! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży. Opowiada on o przygodach młodych bohaterów, którzy postanowili wystartować w konkursie wokalno-tanecznym.

Horsez
Horsez

7.4 Ocena gry

Petz to seria gier symulacyjno-familijnych wydanych przez Ubisoft, które pozwalają przygarnąć wirtualnego zwierzaka. Wchodzące w jej skład produkcje koncentrują się na poszczególnych gatunkach czworonogów. Gra Horsez pozwala natomiast zająć się „nieco” większym zwierzęciem – koniem.

Hannah Montana: Music Jam
Hannah Montana: Music Jam

7.3 Ocena gry

Połączenie prostej przygodówki oraz gry muzycznej, w której nie tylko próbujemy zabawy z różnymi instrumentami, ale także nagrywamy swoje własne hity.

Mario Party DS
Mario Party DS

7.3 Ocena gry

Kolejny przedstawiciel popularnej serii zręcznościówek. Jest to produkcja z gatunku party game, w której przystępujemy do zwariowanych zabaw, na ekranie obserwując słynne postaci znane z innych gier firmy Nintendo.

Hamsterz Life
Hamsterz Life

7.1 Ocena gry

Wydana przez Ubisoft, a stworzona przez MTO gra Hamsterz Life należy do przeznaczonej raczej dla młodszych osób serii Petz traktującej o opiece nad różnymi zwierzątkami. W jej skład wchodzą produkcje pozwalające zajmować się końmi, kotami i psami. W tej odsłonie cyklu możemy natomiast wcielić się w opiekuna wirtualnego chomika.

High School Musical 2: Work This Out!
High School Musical 2: Work This Out!

6.9 Ocena gry

Kontynuacja gry High School Musical: Makin’ the Cut. Uczestniczymy w prostych zabawach tanecznych, wykonując odpowiednie ruchy z użyciem stylusa. W wolnych chwilach eksplorujemy okolicę i przystępujemy do prostych mini-gier.

Catz (2006)
Catz (2006)

6.8 Ocena gry

Catz 2006 jest stworzoną przez studio Imagin Engine i wydaną przez Ubisoft grą symulacyjno-familijną. Należy ona do stale rozwijanej przez francuskiego wydawcę serii Petz, w skład której wchodzą tytuły, w których zajmujemy się różnorodnymi zwierzętami (psami, końmi, a nawet chomikami).

Guitar Hero: On Tour
Guitar Hero: On Tour

5.1 Ocena gry

Guitar Hero: On Tour to pierwsza odsłona niesamowicie popularnej serii, która trafiła na przenośną konsolkę. Program, sprzedawany ze specjalną nakładką na konsolę, pozwala nam doświadczyć przyjemności, jaką daje wcielenie się w sławnego gitarzystę.

Bakushow
Bakushow

4.5 Ocena gry

Nietypowa gra typu party-game, w której lider zajmuje się tworzeniem zadań, a pozostali uczestnicy zabawy starają się sprostać stawianym im wyzwaniom.

Ninja Reflex
Ninja Reflex

2.7 Ocena gry

Ninja Reflex należy do gatunku party-games. Tym razem jednak zamiast popisywania się smażeniem wirtualnych naleśników czy grą w kręgle, twórcy ze studia Nunchuck Games zaoferowali nam minigierki, w których będziemy mogli popisać się umiejętnościami prawdziwego wojownika.

Cheer We Go
Cheer We Go

0.5 Ocena gry

Kolorowe połączenie gry przygodowej z taneczną, w którym wcielamy się w cheerleaderkę. Dziewczyna ma szansę stać się największą reprezentantką tej dyscypliny a nawet odnaleźć miłość swojego życia. Sama rozgrywka jest mieszanką dialogów, wyzwań muzycznych oraz zręcznościowych minigierek. Specjalnym dodatkiem do gry jest rozbudowany edytor postaci i zespołu.