Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie Nintendo DS po premierze - według daty premiery

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry po premierze z gatunku towarzyskie na platformę DS ułożone według daty premiery.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry towarzyskie
Tupot Małych Stóp 2
Tupot Małych Stóp 2

Towarzyskie 8 listopada 2011

Druga odsłona familijnej gry zręcznościowej, przygotowana przez firmy KMM Games i WayForward Technologies z okazji premiery kontynuacji oscarowego filmu animowanego z sympatycznymi pingwinami w roli głównej.

Monster High Ghoul Spirit
Monster High Ghoul Spirit

Towarzyskie 25 października 2011

Gra przygodowa w świecie Monster High, znanym z serialu telewizyjnego i serii zabawek, w której ostatecznym celem jest zostanie szkolną gwiazdą.

Wipeout 2
Wipeout 2

Towarzyskie 11 października 2011

Wipeout 2 to elektroniczna wersja popularnego telewizyjnego show, w którym drużyny zawodników rywalizują na pełnym niespodzianek torze przeszkód.

Gabrielle's Ghostly Groove
Gabrielle's Ghostly Groove

Towarzyskie 4 października 2011

Zręcznościowa gra muzyczna wyprodukowana przez studio Natsume. Wcielamy się w postać tytułowej Gabrieli, która w niefortunnym wypadku traci swoją duszę. Aby powrócić do świata żywych musimy przebyć taneczne zaświaty pełne potworków. Układy taneczne wykonywane są za pośrednictwem ekranu dotykowego konsoli. Gra posiada prostą i estetyczną grafikę, a ścieżka dźwiękowa nawiązuje do melodii z klasycznych horrorów.

You don't know Jack
You don't know Jack

Towarzyskie 8 lutego 2011

You don't know Jack to gra towarzyska wyprodukowana przez studio Jellyvision przy współpracy z Iron Galaxy Studios. Gracz wciela się w rolę uczestnika zwariowanego teleturnieju i odpowiada na szereg dziwacznych, podchwytliwych a nierzadko również absurdalnych pytań z zakresu szeroko pojmowanej wiedzy o świecie.

Yogi Bear: The Video Game
Yogi Bear: The Video Game

Towarzyskie 7 grudnia 2010

Yogi Bear: The Video Game to powrót popularnych bohaterów Hanna-Barbera, związany bezpośrednio z nowym filmem o przygodach misia Yogi i jego przyjaciół.

Michael Jackson: The Experience
Michael Jackson: The Experience

Towarzyskie 23 listopada 2010

Zręcznościowa gra muzyczna, w której śpiewamy oraz tańczymy do rytmu największych przebojów Michaela Jacksona. Wśród nich znajdują się takie klasyki Króla Popu jak Beat It, Billie Jean, Earth Song, Bad, The Girl Is Mine, Who Is It i Thriller.

Rock Band 3
Rock Band 3

Towarzyskie 26 października 2010

Trzecia odsłona popularnego cyklu gier muzycznych, w którym wcielamy się w członków zespołu rockowego i przy pomocy kontrolerów imitujących instrumenty muzyczne podejmujemy próbę zagrania kompozycji najbardziej znanych kapel.

Monopoly
Monopoly

Towarzyskie 26 października 2010

Monopoly to wirtualna adaptacja najpopularniejszej gry planszowej świata. Staramy się osiągnąć tytułowy monopol poprzez udane inwestycje.

My Baby 3 & Friends
My Baby 3 & Friends

Towarzyskie 12 października 2010

Sprawujemy troskliwą opiekę nad kilkuletnim dzieckiem, spędzając wolny czas na placach zabaw, wspólnie rozwiązując gry czy też wchodząc w interakcje z innymi maluchami.

Dance! It's Your Stage
Dance! It's Your Stage

Towarzyskie 8 września 2010

Gra taneczna przypominająca nieco swoimi założeniami serię Dance Dance Revolution od Konami, a więc wciskając w odpowiednim momencie przyciski kierunkowe sprawiamy, że nasz tancerz poprawnie odgrywa daną choreografię.

Grease: The Game
Grease: The Game

Towarzyskie 27 sierpnia 2010

Śpiewaj, tańcz i zostań gwiazdą musicalu Grease. Poczuj się jak John Travolta i Olivia Newton-John. Jest to produkcja należąca gatunku gier muzycznych i pozwala na wzięcie udziału w słynnym widowisku oraz wcielenie się w doskonale znane postacie, w tum Dannego i Sandy.

Happy Birthday Mart
Happy Birthday Mart

Towarzyskie 19 lipca 2010

Przeznaczone dla najmłodszych użytkowników konsoli połączenie zbioru mini-gier z prostą grą ekonomiczną. i. Użytkownicy konsoli przejmują rolę właściciela sklepu z prezentami w świecie, który zamieszkują kolorowe zwierzaki. Zadaniem postawionym przez twórców jest zarządzanie lokalem i pomaganie przychodzącym do niego klientom.

Maestro! Green Groove
Maestro! Green Groove

Towarzyskie 2 lipca 2010

Połączenie gry muzycznej i zręcznościówki. Zabawa polega na eksplorowaniu kolorowych światów, w których praktycznie wszystko, od pająków po owoce, jest odpowiedzialne za wydawanie dźwięków. Muzykę generujemy wchodząc w interakcję z otoczeniem i ten sposób odtwarzamy mieszczone w grze melodie słynnych kompozytorów takich jak Dvorak, Chopin czy Beethoven.

Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge
Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge

Towarzyskie 25 maja 2010

Sympatyczna gra dla dzieci, w której przenosimy się do świata Club Penguin. Bohaterem produkcji jest nietypowy niedźwiedź polarny, który nie potrafi pływać, nie lubi mięsa i nie znosi zimna. Rozgrywka została przedstawiona w postaci misji – w większości z nich bierzemy udział w zręcznościowych minigierkach (łowienie ryb, jeżdżenie na desce snowboardowej, itp.).

Dancing on Ice
Dancing on Ice

Towarzyskie 21 maja 2010

Dancing on Ice to gra bazująca na licencji popularnego programu Gwiazdy tańczą na lodzie, który sporą popularnością cieszył się również w Polsce. Za przygotowanie tego projektu odpowiedzialne jest studio Coyote Console, a wydaniem i dystrybucją zajęła się firma Ghostlight.

Cheer We Go
Cheer We Go

Towarzyskie 30 marca 2010

Kolorowe połączenie gry przygodowej z taneczną, w którym wcielamy się w cheerleaderkę. Dziewczyna ma szansę stać się największą reprezentantką tej dyscypliny a nawet odnaleźć miłość swojego życia. Sama rozgrywka jest mieszanką dialogów, wyzwań muzycznych oraz zręcznościowych minigierek. Specjalnym dodatkiem do gry jest rozbudowany edytor postaci i zespołu.

Disney Stitch Jam
Disney Stitch Jam

Towarzyskie 23 marca 2010

Disney Stitch Jam przenosi nas w egzotyczny świat tytułowego bohatera, znanego nam z filmu Lilo & Stitch. Gra przeznaczona dla młodszych odbiorców bazuje na kolekcjonowaniu nutek oraz tworzeniu z nich melodii.

Music
Music

Towarzyskie 12 marca 2010

Muzyczna produkcja na DSa, w której gracz uczy się podanej w przystępny sposób teorii oraz sprawdza swoją muzykalność na wirtualnych instrumentach.

Hello Kitty Birthday Adventures
Hello Kitty Birthday Adventures

Towarzyskie 23 lutego 2010

Kolejna produkcja w uniwersum Hello Kitty Rozgrywka opiera się na mini-grach, w których główna bohaterka zdobywa znaczki, stemple i specjalne przedmioty pozwalające później przygotować unikalne prezenty. Wśród możliwych do wybrania konkurencji autorzy stworzyli zarówno takie wymagające zręczności i spostrzegawczości, jak i zadania logiczne.

Easy Piano
Easy Piano

Towarzyskie 4 grudnia 2009

Muzyczna gra edukacyjna, będąca prostym symulatorem pianina. Gra posiada specjalny kontroler-nakładkę do konsoli NDS, dzięki której od razu wczujemy się w początkującego pianistę. Czeka na nas kilkanaście lekcji i utworów edukacyjnych, a także 40 słynnych piosenek, które udało się przenieść na uproszczoną wersję instrumentu.

Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel
Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Zręcznościowa gra muzyczna, skierowana przede wszystkim do młodszych odbiorców. Produkcja nawiązuje do filmu pod tym samym tytułem. Znajdziemy w niej kilkadziesiąt popularnych piosenek i prostą rozgrywkę, wymagająca wyczucia rytmu. Zabawa odbywa się na 11 arenach, umiejscowionych w różnych znanych metropoliach.

Picture Perfect Hair Salon
Picture Perfect Hair Salon

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Wirtualny salon piękności, w którym możemy sprawdzić jak wypadniemy w zupełnie innej fryzurze. Produkcja wykorzystuje kamerę wbudowaną w konsolę.

Maestro! Jump In Music
Maestro! Jump In Music

Towarzyskie 30 listopada 2009

Maestro! Jump In Music jest grą muzyczną z elementami zręcznościowymi, wyprodukowaną przez studio Pastagames z myślą o możliwościach technicznych konsoli Nintendo DS. Gracz kieruje poczynaniami ptaszka imieniem Presto, starając się przeskakiwać na kolejne platformy i unikać przeszkód oraz przeciwników. Sterowanie w grze wykorzystuje dotykowy wyświetlacz oraz wbudowany w konsolę mikrofon.