Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

3. Gry Towarzyskie Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 3. Najpopularniejsze gry z gatunku towarzyskie na platformę DS.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry towarzyskie
Fantasy Aquarium by DS
Fantasy Aquarium by DS

Towarzyskie 13 listopada 2007

Dość nietypowa produkcja, w której zajmujemy się projektowaniem oraz zarządzaniem ogromnym akwenem wodnym. Obserwujemy między innymi delfiny, wieloryby, żółwie morskie, czy pingwiny.

Boogie
Boogie

Towarzyskie 27 listopada 2007

Pierwsza wysokobudżetowa gra muzyczna, wypuszczona przez Electronic Arts. Zadaniem gracza jest śpiewane lub tańczenie do konkretnych utworów. Dodatkową atrakcją jest możliwość tworzenia własnych teledysków.

Aquarium by DS
Aquarium by DS

Towarzyskie 13 listopada 2007

Dość nietypowa produkcja, w której zajmujemy się projektowaniem własnego akwarium. Możemy wybierać pomiędzy trzydziestoma różnymi gatunkami ryb.

Alvin and the Chipmunks
Alvin and the Chipmunks

Towarzyskie 4 grudnia 2007

Gra o tematyce muzycznej, nawiązująca do popularnego filmu animowanego. Uczestniczymy w różnego rodzaju koncertach. Zadaniem gracza jest wciskanie klawiszy zgodnie z rytmem danej piosenki.

Disney Princess: Magical Jewels
Disney Princess: Magical Jewels

Towarzyskie 27 listopada 2007

Disney Princess: Magical Jewels to pozycja, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli Nintendo DS. Pozwala ona na spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki, jakim niewątpliwie jest wcielenie się w jedną z disney’owskich księżniczek.

Elite Beat Agents
Elite Beat Agents

Towarzyskie 6 listopada 2006

Elite Beat Agents to przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli DS gra muzyczna. W odróżnieniu np. od serii SingStar, dedykowanej PlayStation 2, w tej pojawiła się fabuła.

Super Monkey Ball Touch & Roll
Super Monkey Ball Touch & Roll

Towarzyskie 17 lutego 2006

Super Monkey Ball Touch & Roll to kolejna edycja znanej serii. Program posiada charakter zręcznościowy, choć chwilami wymaga także solidnego główkowania.

Electroplankton
Electroplankton

Towarzyskie 9 stycznia 2006

Electroplankton jest bardzo oryginalną produkcją z gatunku gier muzycznych, której głównym twórcą jest znany japoński kompozytor muzyki elektronicznej Toshio Iwai. Na początku gry zostajemy umieszczeni w podwodnym świecie, a naszym głównym zadaniem jest interakcja z dziesięcioma różnymi rodzajami stworzeń zwanych ogólnie electroplanktonem.

Hamsterz Life
Hamsterz Life

Towarzyskie 28 listopada 2006

Wydana przez Ubisoft, a stworzona przez MTO gra Hamsterz Life należy do przeznaczonej raczej dla młodszych osób serii Petz traktującej o opiece nad różnymi zwierzątkami. W jej skład wchodzą produkcje pozwalające zajmować się końmi, kotami i psami. W tej odsłonie cyklu możemy natomiast wcielić się w opiekuna wirtualnego chomika.

Build-A-Bear Workshop
Build-A-Bear Workshop

Towarzyskie 7 listopada 2007

Build-A-Bear Workshop jest grą, opracowaną przede wszystkim z myślą o dzieciach. Jak sama nazwa wskazuje, niniejszy produkt powstał na licencji słynnej sieci sklepów, których klienci mogą tworzyć unikalne pluszowe zabawki według indywidualnych pomysłów.

Hannah Montana: Music Jam
Hannah Montana: Music Jam

Towarzyskie 26 października 2007

Połączenie prostej przygodówki oraz gry muzycznej, w której nie tylko próbujemy zabawy z różnymi instrumentami, ale także nagrywamy swoje własne hity.

Barbie as The Island Princess
Barbie as The Island Princess

Towarzyskie 30 października 2007

Gra typu party game, bazująca na filmie animowanym pod tym samym tytułem. Tym razem lalka Barbie wciela się w postać księżniczki Roselli, uczestnicząc w ciekawych zabawach na tropikalnej wyspie.

Imagine Rock Star
Imagine Rock Star

Towarzyskie 17 czerwca 2008

Prosta zręcznościówka, w której wcielamy się w postać gwiazdy rocka i wyruszamy w światowe tournée. Zabawa opiera się na zaliczaniu prostych mini-gier zręcznościowych.

The Aly & AJ Adventure
The Aly & AJ Adventure

Towarzyskie 15 października 2007

Gra zręcznościowo-przygodowa z tytułowymi piosenkarkami w rolach głównych. Uczestniczymy w różnorakich mini-grach, pomagając słynnym siostrom w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Guitar Hero: On Tour
Guitar Hero: On Tour

Towarzyskie 22 czerwca 2008

Guitar Hero: On Tour to pierwsza odsłona niesamowicie popularnej serii, która trafiła na przenośną konsolkę. Program, sprzedawany ze specjalną nakładką na konsolę, pozwala nam doświadczyć przyjemności, jaką daje wcielenie się w sławnego gitarzystę.

My Baby Boy
My Baby Boy

Towarzyskie 3 czerwca 2008

My Baby Boy, tak samo jak jej bliźniacza produkcja My Baby Girl, to gra familijna. Wcielamy się w postać rodzica i opiekujemy się nowo narodzonym synem przez pierwsze 14 miesięcy jego życia. Gra powstała w studiu Dancing Dots.

Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under
Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under

Towarzyskie 28 stycznia 2008

Przeznaczony dla młodszych graczy przystępny symulator leczenia przedstawicieli ziemskiej fauny. Korzystając z dostępnego ekwipunku, staramy się zdiagnozować chorobę oraz opracować skuteczny sposób leczenia. Gra ma też walory edukacyjne - wykryte schorzenia zostają gruntownie opisane, zaznajamiając nas z najistotniejszymi informacjami na ten temat.

Bakushow
Bakushow

Towarzyskie 12 września 2008

Nietypowa gra typu party-game, w której lider zajmuje się tworzeniem zadań, a pozostali uczestnicy zabawy starają się sprostać stawianym im wyzwaniom.

PictoImage
PictoImage

Towarzyskie 26 sierpnia 2008

Produkt stawiający głównie na multiplayerowy aspekt rozgrywki. Zajmujemy się rysowaniem przedmiotów zgodnie z podanymi wskazówkami. Pozostali gracze próbują natomiast udzielać poprawnych odpowiedzi.

Carnival Games (2007)
Carnival Games (2007)

Towarzyskie 8 lipca 2008

W Carnival Games wybieramy się do wirtualnego wesołego miasteczka, w którym czeka na nas kilkadziesiąt różnych atrakcji i minigier.

Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel
Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Zręcznościowa gra muzyczna, skierowana przede wszystkim do młodszych odbiorców. Produkcja nawiązuje do filmu pod tym samym tytułem. Znajdziemy w niej kilkadziesiąt popularnych piosenek i prostą rozgrywkę, wymagająca wyczucia rytmu. Zabawa odbywa się na 11 arenach, umiejscowionych w różnych znanych metropoliach.

Imagine Modern Dancer
Imagine Modern Dancer

Towarzyskie 19 września 2008

Obejmujemy kontrolę nad karierą młodej tancerki specjalizującej się w nowoczesnych odmianach tańca. Rozwój umiejętności odbywa się dwoma metodami- poprzez oglądania powtórek występów lepszych tancerzy oraz za sprawą przekazywanych przez nich wskazówek. Zabawa opiera się na wypracowaniu odpowiedniego rytmu. Całość stworzono głównie z myślą o dziewczynkach w wieku 8-12 lat.

Jam Sessions 2
Jam Sessions 2

Towarzyskie 20 października 2009

Gra muzyczna, w której uczymy się grać na gitarze. Tytuł pozwala nie tylko odgrywać znane hity, ale także modyfikować je, a nawet tworzyć własne kompozycje.

Maestro! Jump In Music
Maestro! Jump In Music

Towarzyskie 30 listopada 2009

Maestro! Jump In Music jest grą muzyczną z elementami zręcznościowymi, wyprodukowaną przez studio Pastagames z myślą o możliwościach technicznych konsoli Nintendo DS. Gracz kieruje poczynaniami ptaszka imieniem Presto, starając się przeskakiwać na kolejne platformy i unikać przeszkód oraz przeciwników. Sterowanie w grze wykorzystuje dotykowy wyświetlacz oraz wbudowany w konsolę mikrofon.