Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Buzz! Junior: Dino Den (PS2)

Buzz! Junior: Zabawa dinozaurów PS2

Buzz! Junior: Dino Den

Buzz! Junior: Dino Den to prosta gra przeznaczona dla całej rodziny. Jest to już czwarta odsłona serii skierowanej dla najmłodszych, która ćwiczy umiejętności gry zespołowej oraz wyobraźnię, jednocześnie oferując dużą dawkę rozrywki.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Buzz! Junior: Dino Den (PS2)

Polskie dialogiPolskie dialogi

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

22lutego2008

27lutego2008

pudełko PL

Buzz! Junior: Dino Den to prosta gra przeznaczona dla całej rodziny. Jest to kolejna odsłona serii skierowanej dla najmłodszych, która ćwiczy umiejętności gry zespołowej oraz wyobraźnię, jednocześnie oferując dużą dawkę rozrywki. Za produkcję odpowiada Cohort Studios, a wydaniem tytułu zajęło się Sony.

Dino Den przenosi nas wiele lat w przeszłość i pozwala wcielić się w jednego z czterech dinozaurów. Bohaterami są: niebieski pterodaktyl, pomarańczowy triceratops, zielony tyranozaur oraz żółty milusiński, przypominający raptora. Jako mały gad bierzemy udział w wielu mini-gierkach. Wśród nich między innymi jeżdżący na T-Rexie unikamy przeszkód, łowimy ryby w przeręblu, gramy w prehistoryczną wersję siatkówki, surfujemy na żółwich skorupach, skaczemy na brzuchu brontozaura, rzucamy pociskami do ruchomych celów (ludzi), czy ścigamy się na gokartach. W sumie Dino Den oferuje 35 nowych gier. Celem jest zbieranie jaj dinozaura. Wygrywa osoba, która po zakończeniu ustalonych konkursów i mini-gierek ma ich największa kolekcję.

Gra umożliwia zabawę czterem graczom przy jednym ekranie. Podczas gdy nie dysponujemy taką liczbą graczy, załącza się tryb Tribal Dino, dzięki czemu sztuczna inteligencja przejmuje kontrolę nad pozostałymi zwierzakami. Ponadto mamy tu Team Mode, który pozwala na grę zespołową. W tym trybie zmierzą się ze sobą dwie dwuosobowe drużyny, dla których przeznaczone jest dziesięć nowych konkurencji. Grafika jest bardzo kolorowa. Dinusie są wykonane w bardzo infantylnym stylu, co na pewno ułatwi ich odbiór najmłodszym graczom. Wraz z grą dostajemy cztery specjalne Buzz kontrolery.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Gry podobne do Buzz! Junior: Zabawa dinozaurów

Klasyfikacja PEGI Buzz! Junior: Zabawa dinozaurów

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Buzz! Junior: Zabawa dinozaurów

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje: karta pamięci 8MB
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką

wiadomość14 lipca 2009

Firma Relentless Software, odpowiedzialna za stworzenie popularnych quizów z serii Buzz!, ujawniła, że pracuje nad nowym tytułem, grą Blue Toad Murder Files. Produkcja będzie ukazywać się w odcinkach i jeszcze w tym roku zasili katalog PlayStation Network.