Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie GameCube po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry po premierze z gatunku towarzyskie na platformę GameCube.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

GCN

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry towarzyskie
Donkey Kong Jungle Beat
Donkey Kong Jungle Beat

Towarzyskie 4 lutego 2005

Następna część przygód popularnego goryla. Tym razem Nintendo zdecydowało się na połączenie gry muzycznej i platformówki. W Jungle Beat bohaterem sterujemy za pomocą dwóch elektronicznych bębenków zwanych bongosami.

Donkey Konga
Donkey Konga

Towarzyskie 27 września 2004

Muzyczna gra zręcznościowa z małpiego cyklu Donkey Kong, skierowana do młodszej części graczy. Do gry dołączony jest specjalny kontroler – w kształcie dwóch bębenków. Rozgrywka opiera się na odpowiednim wystukiwaniu rytmów słynnych utworów i przechodzeniu do kolejnych etapów. Gra oferuje również możliwość zabawy w kilka osób.

WarioWare Inc.: Mega Party Game$
WarioWare Inc.: Mega Party Game$

Towarzyskie 5 kwietnia 2004

Wario Ware Inc.: Mega Party Game$ to kontynuacja serii znanej posiadaczom konsol GameBoy Color i Advance. Teraz Wario atakuje także GameCube'y! Gra zawiera ponad 200 różnorodnych mini-gierek, w których wykonywaniu może uczestniczyć jednocześnie nawet do 4 graczy.

Mario Party 7
Mario Party 7

Towarzyskie 8 listopada 2005

Mario Party 7 należy do tradycyjnej linii produktów, zapoczątkowanej w drugiej połowie XX wieku na pamiętnej platformie Nintendo 64. Jak zwykle mamy więc do czynienia z grą, świetnie sprawdzającą się podczas rywalizacji wieloosobowej z udziałem maksymalnie ośmiu użytkowników.

Mario Party 6
Mario Party 6

Towarzyskie 6 grudnia 2004

Mario Party 6 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych na świecie imprezowych gier stworzonych przez Nintendo. Po raz kolejny nie obyło się bez wprowadzenia drobnych zmian w zasadach rozgrywki.

Shrek Super Party
Shrek Super Party

Towarzyskie 27 maja 2003

Shrek Super Party to gra z gatunku party game, przygotowana z myślą o zabawie przede wszystkim w trybie multiplayer. Jej inspiracją jest animacja komputerowa zatytułowana Shrek, która wyszła ze stajni wytwórni DreamWorks. Spora część przygód zielonego ogra i jego kompanów powstała na podstawie filmowego pierwowzoru.

Donkey Konga 2: Hit Song Parade
Donkey Konga 2: Hit Song Parade

Towarzyskie 10 maja 2005

Donkey Konga 2 to kontynuacja znanej gry muzycznej o tym samym tytule. Tak jak część pierwsza wykorzystuje ona specjalne bębenki-bongosy, na których gracz wystukuje rytm do zamieszczonych na płycie utworów.

Muppet Party Cruise
Muppet Party Cruise

Towarzyskie 11 listopada 2003

Muppety podczas rejsowego party to sama radość i wielkie szczęście. Piggy, Gonzno, Kermit i inne postacie znane z tego kultowego serialu powracają w znakomitej oprawie. Zdobądź tytuł największego luzaka pod słońcem - wtedy też wejdziesz na najbardziej pożądany pokład, a tam... Zresztą sam się przekonaj!

Get on da Mic
Get on da Mic

Towarzyskie prace wstrzymane

Get on da Mic to kolejna gra muzyczna, przypominająca takie produkcje jak Karaoke Revolution czy SingStar. Tym razem do zaśpiewania, a raczej „zarapowania”, udostępniono ponad czterdzieści najlepszych światowych przebojów muzyki hip-hopowej.

Dancing Stage: Mario Mix
Dancing Stage: Mario Mix

Towarzyskie 24 października 2005

Dance Dance Revolution: Mario Mix jest kolejną częścią niezwykle popularnego cyklu gier muzycznych, zapoczątkowanego w 1998 roku. Do niniejszego produktu dołączono specjalny kontroler w formie maty do tańczenia, pozwalającej na wciskanie stopami odpowiednich kombinacji kierunkowych w rytm konkretnych melodii.

Monopoly Party
Monopoly Party

Towarzyskie 20 listopada 2002

Monopoly Party to konsolowa wersja najpopularniejszej gry planszowej, w której bawimy się w kapitalistę i gromadzimy fortunę kosztem innych graczy. Podobnie, jak w oryginale, tak też i tu rywalizować ze sobą mogą maksymalnie czterej gracze.

Disney's Party
Disney's Party

Towarzyskie 16 września 2003

Disney's Party to zbiór łamigłówek przenoszący użytkownika w zaczarowany świat Walta Disney’a, gdzie spotkać można ulubieńców z dzieciństwa. Gracz wciela się w jedną z sześciu bajkowych postaci: Mikiego, Donalda, Minnie, Daisy, Goofy'ego lub Billy'ego – zuchwałego, aczkolwiek osobliwego ducha.

Karaoke Revolution Party
Karaoke Revolution Party

Towarzyskie 8 listopada 2005

Kolejna odsłona popularnej serii gier o tematyce muzycznej. Tym razem do wyśpiewania jest około 50 popularnych utworów. Na uwagę zasługuje możliwość odblokowania ukrytych przedmiotów oraz trybów zabawy.

Pac-Man Fever
Pac-Man Fever

Towarzyskie 3 września 2002

Przedstawiciel tzw. gatunku "party game", czyli połączenia kilkudziesięciu prostych, nie wymagających żadnego przygotowania mini-gier. W rolach głównych występują najbardziej znane postaci z gier firmy Namco.