Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Maximum Family Games

Firma producent wydawca


Wydawcy gier Maximum Family Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Maximum Family Games :


THQ Nordic / Nordic Games

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Maximum Family Games


Zapowiedziano Myst Remake - legenda powraca
Zapowiedziano Myst Remake - legenda powraca

Adrian Werner, 17 września 2020, 12:26

Studio Cyan zapowiedziało remake klasycznej przygodówki Myst. Gra zmierza na pecety oraz Oculus Quest. W przypadku wersji PC możliwa będzie zabawa bez urządzenia VR. Ujawniono także wymagania sprzętowe.

Myst - zbiorcze wydanie z okazji 25. rocznicy serii sukcesem na Kickstarterze
Myst - zbiorcze wydanie z okazji 25. rocznicy serii sukcesem na Kickstarterze

AlexB, 10 kwietnia 2018, 11:42

W serwisie Kickstarter rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na specjalny pakiet wszystkich gier z cyklu Myst z okazji jego 25. urodzin. Już okazała się ona sporym sukcesem - minimalny cel akcji został osiągnięty błyskawicznie.

Odświeżone wersje wszystkich części Myst trafią do sprzedaży w tym roku
Odświeżone wersje wszystkich części Myst trafią do sprzedaży w tym roku

Ender, 18 marca 2018, 14:53

Studio Cyan ogłosiło właśnie, że odzyskało prawa do wydania wszystkich gier z przygodowej serii Myst. Dzięki temu jeszcze w tym roku pojawią się one w sprzedaży w odświeżonych i poprawionych wersjach, w pełni współpracujących z systemem Windows 10. Publikacja tytułów będzie towarzyszyć obchodom dwudziestej piątej rocznicy istnienia cyklu.

Odświeżona wersja gry przygodowej Myst trafi w 2012 roku na 3DS-a
Odświeżona wersja gry przygodowej Myst trafi w 2012 roku na 3DS-a

Sarge, 28 grudnia 2011, 12:10

Studio Hoplite Research pracuje nad odświeżoną wersją przygodówki Myst, która pierwotnie zadebiutowała na PC w 1995 roku. Najnowsza edycja ukaże się na 3DS-ie w marcu 2012 roku.

Powstanie filmowa adaptacja serii Myst
Powstanie filmowa adaptacja serii Myst

Hed, 1 października 2010, 11:17

Wygląda na to, że projekt filmowej adaptacji klasycznej przygodówki Myst w końcu zyskał poważne wsparcie. Tematem zainteresowały się firmy Roserock Films oraz Gran Via Productions, które pomogą w zrealizowaniu pomysłu. O stworzenie dzieła zabiegają od jakiegoś czasu dwaj fani kultowej gry - Adrian Vanderbosch oraz Isaac Testerman z Mysteria Film Group.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 sierpnia 2008)

Jiker, 25 sierpnia 2008, 10:55

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: LittleBigPlanet bez regionalizacji, Myst także na iPhone, Rock Revolution kompatybilne z kontrolerami do Guitar Hero i Rock Band, Games Convention 2008 w liczbach. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 kwietnia 2008)

Jiker, 1 kwietnia 2008, 10:00

Wydano dodatek do Sword of the New World, Pro Evolution Soccer 2008 na Wii już dostępne, Mr. Driller zmierza na Xbox Live Arcade, Myst DS w złocie, potwierdzono Trauma Center: Under the Knife 2, demo Football Manager 2008 w ofercie Xbox Live – wtorkowe „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” pełne są ciekawych informacji. Zapraszamy do lektury.

Myst na NDS również dla Europejczyków
Myst na NDS również dla Europejczyków

Metatron, 6 sierpnia 2007, 14:08

Posiadacze przenośnej konsolki Nintendo DS nie powinni narzekać na brak przygodówek. Do tej pory na tego handhelda ukazało się już kilka bardzo dobrych gier tego typu, takich jak Another Code, Hotel Dusk czy seria sądowych przygód młodego adwokata, Phoeniksa Wrighta, a w planach jest jeszcze nieco podobnych produkcji. Wśród nich znalazła się także reedycja przygodówkowego hitu sprzed lat – Mysta. Jak dzisiaj zostało ogłoszone, trafi ona również do europejskich graczy.

Gra Myst jeszcze w tym roku zagości na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS
Gra Myst jeszcze w tym roku zagości na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS

Major Doktor Upiorna, 8 czerwca 2007, 09:39

W październiku ubiegłego roku pojawiły się pierwsze doniesienia odnośnie przeniesienia popularnej przygodówki o nazwie Myst na konsolę Nintendo DS. Od tamtej pory nie doszło do nas żadne oficjalne stanowisko w tej sprawie. Wszystko zmieniło się w kończącym się właśnie tygodniu, kiedy to dostaliśmy oficjalną zapowiedź wymienionej pozycja dla dwuekranowej platformy ze stajni Nintendo.

Myst na PSP już w sprzedaży
Myst na PSP już w sprzedaży

Krooliq, 18 października 2006, 14:23

Koncern Midway Games poinformował, że wczoraj do europejskich sklepów trafiła już gra przygodowa o nazwie Myst w wersji dedykowanej kieszonkowej konsoli PlayStation Portable.

Myst także na platformie Nintendo DS?

eLKaeR, 9 października 2006, 14:38

Przygodówki na platformie Nintendo DS nie są niczym niezwykłym. Dobrze przyjęta została gra Another Code: Two Memories, a w drodze znajduje się m.in. Undercover: Dual Motives. Dwuekranowa konsola, ze swoim panelem dotykowym i stylusem, znakomicie pasuje do produkcji takiego typu, więc teoretycznie mogłaby świetnie poradzić sobie z legendarną pozycją pt. Myst.

Midway amerykańskim i europejskim wydawcą gry Myst
Midway amerykańskim i europejskim wydawcą gry Myst

Jiker, 27 maja 2006, 13:35

Koncern Midway Games zdecydował się podpisać umowę z producentem Mysta, firmą Cyan Worlds. Został tym samym wydawcą omawianej pozycji na rynkach amerykańskim i europejskim.

Jak będzie wyglądać kieszonkowa wersja Myst?

eLKaeR, 16 lutego 2006, 11:11

Pod koniec września bieżącego roku trzynaste urodziny obchodzić będzie pamiętna przygodówka, zatytułowana Myst. Blisko trzy miesiące temu informowaliśmy Szanownych Czytelników o tym, że powstaje kieszonkowa wersja owej gry, dedykowana konsoli PlayStation Portable. Dziś dysponujemy dodatkowymi danymi tekstowymi na niniejszy temat oraz zestawem screenshotów.

Myst również na PSP

Krystian Smoszna, 24 listopada 2005, 10:07

Niewiele ponad dwa miesiące temu, na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutowała ostatnia odsłona legendarnego cyklu Myst, wymownie zatytułowana Koniec Wieków. Nie oznacza to jednak, że kultowa marka zostanie definitywnie pogrzebana. Do wydania Mysta szykuje się bowiem koncern SEGA, tyle, że na PSP.

Cyan Worlds powraca zza grobu

Krystian Smoszna, 30 września 2005, 08:49

Na łamach serwisu A+E Interactive pojawił się interesujący artykuł, z którego treści wynika, że studio Cyan Worlds przetrwa jednak trudne chwile i wróci na dobre do walki o klienta. Przypominamy, że kilka tygodni temu pojawiły się niepokojące informacje o upadku firmy, muszącej zwolnić większość pracowników ze względu na trudną sytuację finansową.