Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2016, 10:13

autor: Góral

Troll and I ukaże się w marcu 2017 roku

Przygodowa gra akcji Troll and I, opowiadająca o niecodziennej przyjaźni człowieka i trolla, ukaże się w Europie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 24 marca 2017.

Firma Maximum Games, wydawca zapowiedzianego w lutym 2015 roku Troll and I autorstwa studia Spiral House, ujawniła datę premiery gry. Ukaże się ona w Europie 24 marca 2017 roku i trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (premiera amerykańska odbędzie się trzy dni wcześniej). Przy okazji doczekaliśmy się załączonego poniżej zwiastuna, na którym jednak zabrakło fragmentów rozgrywki. Niemniej sprawnie opowiada on, o czym w ogóle będzie nadchodzący tytuł.

Ciekawostka. Pierwotne plany deweloperów zakładały, że tytuł ukazywać będzie się w modelu epizodycznym. Pierwszy rozdział opowieści miał zadebiutować w czwartym kwartale 2015 roku. Twórcy zmienili jednak zdanie i projekt ostatecznie zostanie wydany jako normalna, ukończona w dniu premiery produkcja, wyceniona na niecałe 50 euro.

Tytuł opowiadać będzie o przygodach chłopaka o imieniu Otto. Mieszkał on w jednej ze skandynawskich wiosek, która jednak została zniszczona przez bezwzględnych łowców, polujących na Trolla. Uciekinier przez przypadek trafia do kryjówki poszukiwanej istoty i szybko się z nią zaprzyjaźnia. Teraz obaj muszą udać się w niebezpieczną podróż, której stawką będzie ich życie.

W trakcie rozgrywki pokierujemy obydwoma postaciami, przełączając się pomiędzy nimi i wykorzystując ich unikalne zdolności podczas rozwiązywania zagadek, eksploracji oraz oczywiście walki. Deweloperzy zatroszczą się też o lokalny tryb współpracy, który powinien się idealnie sprawdzić w przypadku tej produkcji.

Studio Spiral House to firma założona w 1999 roku. Troll and I będzie pierwszym dużym i w pełni autorskim projektem studia, gdyż do tej pory pomagało ono innym ekipom i współpracowało m.in. przy LittleBigPlanet i MotorStormie.

Troll and I to opowieść o dwójce niecodziennych bohaterów, którzy muszą stawić czoła bezwzględnym łowcom. - Troll and I ukaże się w marcu 2017 roku - wiadomość - 2016-12-16
Troll and I to opowieść o dwójce niecodziennych bohaterów, którzy muszą stawić czoła bezwzględnym łowcom.