Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS4XONESwitch
Okładka Street Power Football (PC)

Street Power Football

Street Power Soccer

Street Power Football jest zręcznościową grą sportową poświęconą dyscyplinie freestyle’owej – ulicznej – piłki nożnej. Produkcja została stworzona przez deweloperów SLF Interactive oraz Gamujan i wydana przez Maximum Games.

Sportowe | piłka nożna | elementy zręcznościowe | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Okładka Street Power Football (PC)

data premiery gry:

25sie2020

PC PS4 XONE Switch

Street Power Football to gra sportowa skupiająca się na dyscyplinie piłki nożnej – w jej ulicznym wydaniu. Zamiast na autentyzm i realistycznie oddawanie zmagań prawdziwych piłkarzy, tytuł ten kładzie nacisk na zręczność gracza i widowiskową akcję. Produkcja została opracowana przez studia SLF Interactive oraz Gamujan. Wydawcą jest firma Maximum Games.

Mechanika

Street Power Football jest grą sportową poświęconą ulicznej odmianie piłki nożnej, w której akcję obserwujemy z różnych perspektyw – kamera porusza się w czasie gry. Podstawowym celem nadal jest zdobywanie bramek, ale mecze toczą się tutaj w zdecydowanie mniejszych składach, dzięki czemu wkład każdego z zawodników staje się jeszcze ważniejszy. Rozgrywka ma zręcznościowy charakter – liczą się głównie sprawne palce oraz szybkie reakcje.

Warto odnotować, że w grze możemy zobaczyć prawdziwych sportowców kojarzonych z freestyle’ową wersją footballu, takich jak Sean Garnier, Melody Donchet czy Liv Cook. Gracz może też dostosowywać wygląd i zachowanie swoich zawodników, dobierając ubrania, emotki czy tatuaże.

Tryby gry

W Street Power Football możemy grać zarówno samotnie, jak i z innymi. Produkcja oferuje tryb dla pojedynczego gracza, a także moduł wieloosobowy (bawić można się z wykorzystaniem sieci albo lokalnie – na wspólnym ekranie). Warto odnotować, że tytuł daje dostęp do kilku odmiennych trybów, takich jak Taneczny Freestyle, 3 vs 3, Trick Shot czy Panna Cage.

Kwestie techniczne

Street Power Football posiada dość ładną, trójwymiarową grafikę. Deweloperzy nie silili się na skrajny realizm – zamiast tego zarówno postacie, które widzimy na ekranie, jak i środowisko gry wykorzystują charakterystyczną, nieco komiksową stylistykę (zastosowano tu tzw. technikę cel-shadingu). Zabawie towarzyszy muzyka takich wykonawców, jak Black Eyed Peas, DJ Snake czy Snap.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-6  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199,99 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Klasyfikacja PEGI Street Power Football

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Street Power Football

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne: Intel Core i5-3230M 2.6 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 550 Ti lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 10 64-bit
  • Zalecane: Intel Core i7, 16 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1050 Ti lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 10 64-bit
PC
PS4
XONE
Switch