Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry w produkcji i planach

Pool Elite PS4, XONE, Switchbrak danych

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące Mastiff


Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Gears of War 2, Fable III) 20/08/10

Jiker, 20 sierpnia 2010, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Castle Crashers na PS3, wsparciu dla nieudanego APB, dodatkach do Red Faction: Battlegrounds i Left 4 Dead 2, a także problemach australijskiego Krome Studios. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (9-15 sierpnia)

Vercetti, 16 sierpnia 2010, 09:58

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazały się tylko dwie nowe gry – Goin’ Downtown oraz Shimano Xtreme Fishing. Na obfitszy zestaw premierowych tytułów będziemy musieli poczekać przynajmniej do zakończenia wakacji.

Dynamiczne walki powietrzne w nowej adaptacji kultowego Top Guna

Jiker, 21 maja 2010, 11:30

Firma Paramount Digital Entertainment zapowiedziała oficjalnie nową produkcję opartą na licencji filmu Top Gun z 1986 roku, z Tomem Cruisem w roli głównej. Gra zostanie wydana w wersjach na PlayStation 3, a także komputery PC i Mac latem bieżącego roku. Za jej deweloping odpowiedzialne jest studio doublesix.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 18 sierpnia 2008, 10:57

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie: pierwsze obrazki z Rhem 4, szkice koncepcyjne z Copernicus, premiera Premier Managera 09, zapowiedzi Viva Pinata, Dynasty Warriors 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

Powstaje anglojęzyczna wersja Gurumin: A Monstrous Adventure - jRPG na PSP

Metatron, 29 września 2006, 09:57

Mastiff LLC, firma wydawnicza posiadająca swoje siedziby w Tokio, San Francisco i Los Angeles ogłosiła, że trwają prace nad anglojęzyczną wersją Gurumin: A Monstrous Adventure - japońskiej gry action-RPG na PSP. Ukaże się ona w Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku. O premierze europejskiej na razie nie ma mowy.

Top Gun (NDS) trafił do sklepów

Jiker, 30 kwietnia 2006, 11:07

Mastiff, amerykański wydawca oraz producent gier, oznajmił wczoraj, że do sklepów w Stanach Zjednoczonych oraz Europie trafiła gra Top Gun w wersji na konsolę Nintendo DS. Produkt wyprodukowany został w oparciu o licencję z roku 1986, uzyskaną od koncernu Paramount Pictures.

Upoluj sobie obiad w Deer Drive!

Vercetti, 14 kwietnia 2006, 11:34

Co prawda dzisiaj mamy Wielki Piątek i według wszelkich reguł obowiązuje post ścisły, jednak nie mowa tu o czyhaniu na prawdziwą dziczyznę, a jedynie o wirtualnym myślistwie, jakie już wkrótce stanie się naszym udziałem dzięki czeskiej ekipie SCS Software. Zespół ten w dniu dzisiejszym ukończył prace nad grą Deer Drive – symulatorem polowania na jelenie, łosie i inne tłuste zwierzaki.

Nowa japońska gra cRPG dla posiadaczy PSP

eLKaeR, 8 marca 2006, 10:44

Autorzy The Legend of Heroes i Ys: The Ark of Napishtim, czyli pracownicy firmy Falcom, oświadczyli właśnie, iż szykują kolejną grę typu cRPG z myślą o kieszonkowej konsoli PSP. Mowa o konwersji produktu pt. Gurumin, udostępnionego przed dwoma laty wyłącznie użytkownikom komputerów osobistych klasy PC.

Rozwiązuj łamigłówki Sudoku, a będziesz żył dłużej

ComCo, 19 stycznia 2006, 10:24

O tym, że Sudoku rozwija myślenie oraz ćwiczy umysł wie chyba każdy, kto kiedykolwiek zasiadł do rozwiązywania tejże łamigłówki i skończył na poważnym bólu głowy. Ów fakt postanowili wykorzystać specjaliści od marketingu w firmie Mastiff, przy okazji promocji gry Dr. Sudoku na handheld Game Boy Advance. Wyszło coś naprawdę ciekawego:)

Mastiff wyda powtórnie dwie gry z serii Top Gun

Krystian Smoszna, 15 listopada 2004, 13:52

Firma Mastiff poinformowała, że doszła do porozumienia z koncernami Viacom i Titus odnośnie powtórnego wydania gier z serii „Top Gun” na konsole PlayStation 2, GameCube i Game Boy Advance.