Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2004, 13:52

Mastiff wyda powtórnie dwie gry z serii Top Gun

Firma Mastiff poinformowała, że doszła do porozumienia z koncernami Viacom i Titus odnośnie powtórnego wydania gier z serii „Top Gun” na konsole PlayStation 2, GameCube i Game Boy Advance.

Firma Mastiff poinformowała, że doszła do porozumienia z koncernami Viacom i Titus odnośnie powtórnego wydania gier z serii „Top Gun” na konsole.

Umowa dotyczy dwóch gier: Top Gun: Combat Zones, która pojawi się na konsole PlayStation 2, GameCube oraz Game Boy Advance oraz Top Gun: Firestorm, która zostanie wydana tylko na Game Boy Advance. Oba tytuły trafią do sklepów jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia i będą dostępne w niższych niż zwykle cenach.

Top Gun: Combat Zones to tytuł bazujący na znanym przeboju filmowym z przełomu lat 80/90 z Tomem Cruisem w roli głównej, pt. „Top Gun” (licencja Paramount Pictures). W produkcji tej stajemy się pilotem amerykańskiego samolotu myśliwskiego, przed którym stoi 36 różnorodnych zadań bojowych do wykonania, umiejscowionych w trzech różnych okresach czasowych. Jest to gra czysto zręcznościowa (Arcade/Action) dlatego też, nie uświadczymy tu żadnego realistycznego modelu sterowania, zaawansowanego silnika fizycznego, czy wysokiego A.I. komputerowych przeciwników, tylko wartką akcję, dziesiątki wrogów do strącenia i wysadzenia.

Więcej informacji na temat Top Gun: Combat Zones znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.