Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 listopada 2004

74 miliony osób posiada konsolę PlayStation 2

Speed, 1 listopada 2004, 19:18

Ciekawe informacje dopłynęły do nas z obozu Sony. Jak się okazuje, na świecie żyje ponad 74 mln osób, posiadających w swym domowym zaciszu konsolę Sony Playstation 2. Co równie ciekawe, ten niebagatelny wynik został osiągnięty zaledwie w przeciągu czterech ostatnich lat!

Demo Metalheart: Replicants Rampage już w sieci

Krystian Smoszna, 1 listopada 2004, 17:13

Firma Akella postanowiła opublikować dzisiaj pierwsze demo swojego najnowszego produktu o nazwie Metalheart: Replicants Rampage, pozwalając tym samym wszystkim miłośnikom futurystycznych RPG zobaczyć, jak gra będzie sprawować się w akcji.

Sonic Heroes bije rekordy sprzedaży; Sonic Mega Collection Plus trafi także do Europy
Sonic Heroes bije rekordy sprzedaży; Sonic Mega Collection Plus trafi także do Europy

Klecha, 1 listopada 2004, 16:28

Europejski oddział korporacji SEGA donosi, że jej słynna maskotka po raz kolejny podbiła serca graczy. Na tym jednak nie koniec. Posiadacze komputerów PC i fani klasycznych gier z Sonic'kiem już teraz powinni przygotować się na kolejne uderzenie.

Pariah ma nową stronę - twórcy serii Unreal Tournament powracają
Pariah ma nową stronę - twórcy serii Unreal Tournament powracają

Klecha, 1 listopada 2004, 15:20

Grupa developerska Digital Extremes poinformowała o uruchomieniu nowej strony internetowej dla gorąco oczekiwanej produkcji Pariah.

Resident Evil 4 również na konsolę PlayStation 2

Krystian Smoszna, 1 listopada 2004, 07:59

Mimo powtarzanych uparcie od długiego czasu przez koncern Capcom zapewnień, że czwarta odsłona popularnej serii gier Resident Evil ukaże się tylko na GameCube, użytkownicy PlayStation 2 doczekali się wreszcie zmiany w tym stanowisku. Program w wersji na ich konsolę jest już w produkcji i trafi do sprzedaży pod koniec przyszłego roku.