Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 listopada 2004

„Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów” – teaser trailer dostępny

Cisek, 4 listopada 2004, 21:10

„Młody Jedi imieniem Darth Vader, mój uczeń, stanął po stronie zła. Pomagał Imperium tropić i niszczyć Rycerzy Jedi. Zdradził i zabił twego ojca”.

Rozbudowywanie Soldiers trwa

[email protected], 4 listopada 2004, 18:10

Choć od premiery „Soldiers: Ludzie Honoru” (na zachodzie – „Soldiers: Heroes of World War II”) dzieli nas już długi czas, to producenci nie myślą zostawiać graczy samym sobie. Swego czasu informowaliśmy o planach rozwoju tego tytułu. Dziś donosimy o sporej aktualizacji, która, co chyba najważniejsze, dostępna jest za darmo.

Australijczycy zagrają w Half-Life 2

Speed, 4 listopada 2004, 17:39

Dobre nowiny dla graczy z Ojczyzny Aborygenów. Tamtejsza organizacja The Australian Office of Film & Literature Classification (OFLC), trudniąca się w klasyfikacji wiekowej m.in. gier komputerowych, zatwierdziła oficjalnie Half-Life 2 do sprzedaży. Długo oczekiwana produkcja Valve Software otrzymała kategorię “MA 15+”.

Immortal Cities: Children Of The Nile – poślizg europejskiej premiery

Kaiser, 4 listopada 2004, 14:30

SEGA Europe poinformowała dzisiaj, że gra Immortal Cities: Children Of The Nile, na Starym Kontynencie pojawi się później niż zakładano. Poszczególne wersje językowe (w tym i polska) ukażą się dopiero pod koniec stycznia, zaś edycja angielska na początku lutego.

Gizmondo ostro wkracza na rynek przenośnych konsol do gier

Elrond, 4 listopada 2004, 14:18

Dość nieoczekiwana wiadomość napłynęła z siedziby firmy Tiger Telematics. Otóż jak poinformowali jej przedstawiciele, Tiger Telematics nabyła wszelkie własności intelektualne oraz kapitał firmy Warthog. Innymi słowy, wchłonęła ją. Co ciekawe, transakcja, która opiewa na kwotę (8.1 miliona USD - 1113000 USD w gotówce, reszta w akcjach) została zawarta bez zgody akcjonariuszy Warthog.

Hitman: Blood Money w produkcji

Łosiu, 4 listopada 2004, 14:11

Koncern Eidos zgodnie z obowiązującą obecnie modą polegającą na wydawaniu kolejnych części znanych serii gier komputerowych, zaanonsował właśnie czwartą odsłonę przygód Hitmana.

Gra Colin McRae na platformę N-Gage dostępna w sklepach

NOKIA Press Release, 4 listopada 2004, 14:01

Firma Nokia ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży długo oczekiwanej gry rajdowej Colin McRae Rally 2005 opracowanej przez firmę Codemasters. Dzięki fascynującej opcji rozgrywek wieloosobowych, prawdziwym samochodom rajdowym i torom wyścigowym oraz zaawansowanemu modelowaniu uszkodzeń, legendarny wyścig zapewni użytkownikom platformy N-Gage niebywale emocjonujące przeżycia.

Skazani za spamowanie
Skazani za spamowanie

Kull, 4 listopada 2004, 13:46

Władze Amerykańskiego stanu Virginia wydały właśnie wyrok pozbawienia 9 lat wolności za występek zwany potocznie „spamem Internetowym”. Winnym jest niejaki Jeremy Jaynes, który wysyłał setki tysięcy niechcianych listów, w stanie, który tego typu działalność uznaje za przestępstwo.

Szczegóły Xbox'owej wersji Prince of Persia

Elrond, 4 listopada 2004, 12:21

Najnowsze dzieło Ubisoft Montreal, Prince of Persia: Warrior Within, w wersji Xbox'owej tym razem na pewno będzie posiadać wsparcie dla Xbox Live. Mimo, iż nie będzie można bezpośrednio zmagać się sieciowo z innymi graczami, to jednak posiadacze tych konsol otrzymają dwie sieciowe funkcjonalności - online'owe rankingi najlepszych graczy oraz możliwość ściągnięcia dodatkowych rzeczy.

Godzilla: Save the Earth już dostępna na PS2, wersja na konsolę Xbox opóźniona

Krystian Smoszna, 4 listopada 2004, 11:28

Godzilla: Save the Earth – najnowsza produkcja firmy Atari, opowiadająca o perypetiach mierzących kilkadziesiąt metrów wysokości potworów, trafiła wreszcie do sklepów – taką oto wiadomość podano wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym. Niestety, jak na razie rzeczy tyczy się wersji na PlayStation 2, posiadacze Xbox-a będą musieli jeszcze trochę poczekać.

II edycja konkursu SUPER$ELLER

Michał Bobrowski, 4 listopada 2004, 11:02

Już od kilku dni możecie ponownie spróbować swoich sił w II już edycji konkursu SUPER$ELLER. Do oddania swoich głosów zachęcam szczególnie z uwagi na nagrody, jakie czekają na zwycięzców.

Problemów z baterią w PSP ciąg dalszy

Elrond, 4 listopada 2004, 10:26

Przygotowania do premiery konsoli PSP idą pełną parą, ale kierownictwu firmy Sony co chwilę spędzają sen z powiek problemy natury technicznej. Ot, chociażby żywotność baterii zasilającej PSP, która to sprawa ciągnie się już od jakiegoś czasu i nie widać aby na razie miała pozytywne zakończenie.

Star Wars: Część III – Zemsta Sithów” – dziś premiera teaser trailera

Cisek, 4 listopada 2004, 09:23

W ostatni piątek dzięki oficjalnej stronie internetowej „Gwiezdnych Wojen” mogliśmy zapoznać się z pierwszym plakatem promującym nadchodzący epizod. Dziś natomiast czeka nas coś o wiele bardziej konkretnego. Telewizja „Accerss Hollywood”, oraz płatna część serwisu www.starwars.com – tzw. Hyperspace zaprezentują nam pierwsze fragmenty „Zemsty Sithów” w formie teaser trailera.

Top 10 gier w US (04/11/04)

Krystian Smoszna, 4 listopada 2004, 07:15

Zaledwie wczoraj przedstawiliśmy Wam listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych a dzisiaj mamy już kolejną, jak zwykle opracowaną przez kompanię NPD (tydzień od 17 do 23 października). Tym razem w rankingu zaszło więcej zmian, choć nie dotyczą one liderów.

Exodus, dodatek do EVE Online zadebiutuje 17 listopada

Krystian Smoszna, 4 listopada 2004, 06:57

Znamy już oficjalną datę premiery nowego dodatku do EVE Online: The Second Genesis. Exodus, bo tak nazywa się owo rozszerzenie, pojawi się na oficjalnej stronie internetowej programu już 17 listopada. Dodatek będzie dostępny za darmo, ale jak nietrudno się domyślić, z jego dobrodziejstw będą mogli skorzystać tylko zarejestrowani użytkownicy gry.

Data premiery Kameo: Elements of Power przesunięta
Data premiery Kameo: Elements of Power przesunięta

Speed, 4 listopada 2004, 00:40

Przedstawiciele grupy Rare poinformowali o przesunięciu daty premiery swojej najnowszej gry przygodowej na konsole Xbox, zatytułowanej Kameo: Elements of Power. Pierwotnie program ukończony zostać miał w styczniu 2005 roku. Obecnie w kontekście rynkowego debiutu mówi się jedynie o „najbliższej przyszłości”. Powód – jak zwykle, prozaiczny: programiści potrzebują po prostu więcej czasu…

Joint Operations: Escalation w "złocie"

Speed, 4 listopada 2004, 00:12

Firma Novalogic, twórca Joint Operations: Escalation, pierwszego oficjalnego dodatku do jednej z najbardziej popularnych gier akcji tego roku poinformował, że omawiana produkcja uzyskała status „GOLD”. Innymi słowy mówiąc, proces developingu został pozytywnie zakończony, a następnym, ostatnim już etapem jest rynkowa premiera. Na zachodzie będzie ona miała miejsce 16 listopada tego roku.