Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 listopada 2004

Battle of Britain: Wings of Victory zapowiedziana

Elrond, 5 listopada 2004, 15:40

Twórcy Firepower, znakomitego dodatku do Microsoft Combat Flight Simulator 3, przygotowują dla fanów podniebnych bojów kolejną pozycję. Tym razem polatamy nad Wielką Brytanią w Battle of Britain: Wings of Victory, poinformowała firma GMX Media, która nabyła prawa do wspomnianej gry. Przypomnę, że niedawno GMX Media zakupiła prawa do innej gry traktującej o Bitwie o Anglię.

Nadciągają kolejne gry bazujące na „Smoczych Kulach”

Kaiser, 5 listopada 2004, 15:17

Dzisiaj, gdy emocje związane z oczekiwaniem na szumnie zapowiadany Dragon Ball Z: Budokai 3 sięgają zenitu, Atari opublikowało informacje dotyczące swoich dalszych planów związanych z przenoszeniem przygód Songoku na konsole.

GTA: San Andreas rekordzistą wszechczasów

Łosiu, 5 listopada 2004, 15:00

Kilka dni temu cały świat obiegła wiadomość dotycząca znakomitych wyników sprzedaży najnowszej części serii Grand Theft Auto w Wielkiej Brytanii. Gra pobiła wszelkie rekordy branży gier wideo, ale jak się okazuje nie tylko. Sukces GTA: San Andreas przyćmił również wszelkie dotychczasowe premiery filmowe!

Galaktyczne Podboje we wrocławskim Media Markt

Michał Bobrowski, 5 listopada 2004, 14:48

Jeżeli w najbliższą sobotę i niedzielę będziecie we Wrocławiu w okolicach sklepu Media Markt II w Centrum Handlowym Bielany Park przy Al. Karkonoskiej 85 macie szansę trafić na jedną z imprez zorganizowanych dział Software w ramach weekendu pt. „Galaktyczne Podboje”.

Full Spectrum Warrior - gra za friko!
Full Spectrum Warrior - gra za friko!

Solnica, 5 listopada 2004, 14:02

Zaledwie jeden mail oraz odrobina szczęścia wystarczy, aby wejść w posiadanie bez wątpienia ciekawej nagrody, jaką w tym tygodniu jest egzemplarz gry Full Spectrum Warrior.

„Zemsta Sithów” na PC, PlayStation 2, oraz Xbox – kolejne szczegóły
„Zemsta Sithów” na PC, PlayStation 2, oraz Xbox – kolejne szczegóły

Cisek, 5 listopada 2004, 13:57

Dokładnie tydzień temu poinformowaliśmy, że firma Ubisoft zapowiedziała wydanie elektronicznej adaptacji III epizodu Gwiezdnej Sagi - „Star Wars: Revenge of the Sith” na konsole GameBoy Advance, Nintendo DS, oraz PlayStation Portable. Nie można jednak zapomnieć o użytkownikach tych „większych” maszyn. Posiadacze komputerów PC, oraz konsol PlayStation 2 i Xbox otrzymają dzięki The Collective i LucasArts przygodową grę akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.

Od pierwszych Wormsów po Worms: Oblężenie - cz.1
Od pierwszych Wormsów po Worms: Oblężenie - cz.1

Krystian Smoszna, 5 listopada 2004, 13:07

Dzisiejsza, polska premiera Worms: Oblężenie, jest doskonałą okazją do tego, aby spojrzeć w przeszłość i zobaczyć jak seria Worms kształtowała się przez ostatnie dziesięć lat. Opowieść o robaczych wojnach rozpoczynamy oczywiście od części pierwszej, która zadebiutowała na rynku w 1995 roku.

Listopad dla „Lineage II”
Listopad dla „Lineage II”

Shuck, 5 listopada 2004, 11:56

Największy na świecie potentat w dziedzinie gier MMO – koreańska korporacja NCsoft – po zdobyciu rynków azjatyckiego oraz północnoamerykańskiego wkracza do Europy. Jej założone w tym roku przedstawicielstwo NCsoft Europe potwierdziło dziś informację, iż premiera „Lineage II: The Chaotic Chronicle” w Wielkiej Brytanii oraz na kontynencie będzie mieć miejsce w środku listopada.

Limitowana edycja DVD Medal of Honor: Pacific Assault już na rynku

Krystian Smoszna, 5 listopada 2004, 11:47

Naładowana bonusowymi dodatkami, limitowana edycja Medal of Honor: Pacific Assault trafiła wreszcie do sklepów. Zwykła i pozbawiona „zbędnych” bajerów wersja zaatakuje wielbicieli FPS-ów już w przyszłym tygodniu.

Scrapland już w sklepach
Scrapland już w sklepach

Kull, 5 listopada 2004, 10:57

Enlight Software (producent programu) oświadczył, iż PeCetowa wersja futurystycznej gry akcji pt. Scrapland, trafiła właśnie na półki sklepowe w amerykańskich sklepach.

S.T.A.L.K.E.R. - demo miesiąc przed premierą

Elrond, 5 listopada 2004, 10:53

Rosyjski serwis Dirty.ru zamieścił na swoich stronach wywiad z twórcami S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl. Najbardziej interesujące dla graczy są dwie informacje: po pierwsze, nawet jeśli gra będzie gotowa w grudniu, to THQ nie wyda jej m.in. z powodu premiery Half-Life 2, po drugie demo STALKER ukaże się miesiąc przed jej wydaniem.

Data premiery World of WarCraft ustalona

Krystian Smoszna, 5 listopada 2004, 10:33

Koniec spekulacji. Znamy już dokładną datę premiery wielce oczekiwanej gry MMORPG o nazwie World of WarCraft. Według oficjalnych informacji z obozu Blizzard Entertainment, finalna wersja produktu trafi na rynek (na początek amerykański) 23 listopada bieżącego roku, co potwierdza wcześniejsze rewelacje serwisu Detroit Free Press (wspominaliśmy o tym fakcie pod koniec października).

Rekordowe wyniki darmowego weekendu Guild Wars

Elrond, 5 listopada 2004, 09:49

Chyba wszyscy miłośnicy gier spod znaku MMO kojarzą nazwę NCsoft. Firma ta można powiedzieć, "specjalizuje" się w wieloosobowych grach sieciowych, wśród których można wymienić Lineage, City of Heroes czy Guild Wars. I właśnie ta ostatnia produkcja, której premierę przewidziano na luty 2005, jest obecnie powodem do dumy załogi NCsoft.

Zaginiony w akcji - DRIV3R na PC

Łosiu, 5 listopada 2004, 09:17

Trzecia część słynnej samochodowo-gangsterskiej serii Driver zadebiutowała na konsolach (PS2, XBOX) w połowie bieżącego roku wywołując przy tym sporą burzę związaną z jej dużym niedopracowaniem, a także chyba do dziś nie wyjaśnioną sprawą tzw. sponsorowanych recenzji w prasie zachodniej. Wersja pecetowa, tak oczekiwana przez fanów, znikła gdzieś w tym całym zamieszaniu i tak na prawdę nie wiadomo, kiedy się pojawi. Nawet najnowszy raport finansowy Atari Inc. w najmniejszym stopniu nie wspomina o czymś takim jak DRIV3R (PC).

Zmiany w datach premiery Tom Clancy's Ghost Recon 2 i Prince of Persia: Warrior Within

Krystian Smoszna, 5 listopada 2004, 08:58

Rozmaite sklepy internetowe a zwłaszcza te największe (EBGames, GameStop), są na ogół pewnym źródłem informacji o zmianach w datach premiery gier komputerowych na rynku. Warto więc zwrócić uwagę na nowe informacje płynące z obozu EBGames, gdyż dotyczą one firmy UbiSoft i dwóch oczekiwanych z niecierpliwością tytułów.

Capcom planuje więcej filmów na podstawie swoich gier

Krystian Smoszna, 5 listopada 2004, 08:33

Duży sukces komercyjny filmów sygnowanych logiem Resident Evil (około 90 milionów dolarów za obie części) sprawił, że koncern Capcom poważnie zastanawia się nad przeniesieniem swoich innych, słynnych tytułów na duży ekran.