Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2004, 08:58

Zmiany w datach premiery Tom Clancy's Ghost Recon 2 i Prince of Persia: Warrior Within

Rozmaite sklepy internetowe a zwłaszcza te największe (EBGames, GameStop), są na ogół pewnym źródłem informacji o zmianach w datach premiery gier komputerowych na rynku. Warto więc zwrócić uwagę na nowe informacje płynące z obozu EBGames, gdyż dotyczą one firmy UbiSoft i dwóch oczekiwanych z niecierpliwością tytułów.

Rozmaite sklepy internetowe a zwłaszcza te największe (EBGames, GameStop), są na ogół pewnym źródłem informacji o zmianach w datach premiery gier komputerowych na rynku. Dobrym przykładem na prawdomówność sprzedawców były niedawne rewelacje dotyczące wcześniejszej premiery Medal of Honor: Pacific Assault, potwierdzone zresztą kilka dni później przez Electronic Arts. Warto więc zwrócić uwagę na nowe informacje płynące ze sklepu EBGames, gdyż dotyczą one firmy UbiSoft i dwóch oczekiwanych z niecierpliwością tytułów.

Zacznijmy od Tom Clancy’s Ghost Recon 2, który w wydaniu na konsolę Xbox ukaże się dwa tygodnie wcześniej niż pierwotnie zakładano (nowa data to 16 listopada). Posiadacze PlayStation 2 będą musieli jednak poczekać, gdyż zmiana nie obejmuje wersji programu na ich sprzęt.

Perturbacje związane ze zmianą premiery dotknęły także nowej gry z serii Prince of Persia a zatytułowanej Warrior Within. Według informacji podanych przez sklep EBGames, program zaliczy tygodniowe spóźnienie i zamiast 30 listopada, ukaże się dopiero 6 grudnia. W tym wypadku nie ma żadnych wyjątków – poszkodowani są wszyscy właściciele platform, na które gra zostanie wydana.

Update! Koncern UbiSoft oficjalnie potwierdził, że Tom Clancy’s Ghost Recon 2 ukaże się dwa tygodnie wcześniej na konsolę Xbox, niż na PlayStation 2.