Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 listopada 2004

Spuścizna Królów w złocie

Elrond, 7 listopada 2004, 19:14

Firma Blue Byte, doskonale znana fanom serii Settlers, poinformowała, że najnowsza odsłona Osadników, Settlers: Heritage Of Kings, osiągnęła złotą fazę, pojechała do tłoczni i spodziewana jest w sklepach na terenie Niemiec już 23 listopada. Angielskojęzyczna wersja gry zadebiutuje zaś w Europie na początku lutego 2005 roku.

Nowe wieści z obozu Oddworld Stranger

Elrond, 7 listopada 2004, 17:59

Developerzy i wydawcy gier przyzwyczaili już graczy do przekładania premier gier. O ile jednak opóźnienia wydania są już "normą" to wcześniejsze pojawienie się gry na rynku należy raczej do rzadkości. A tak stało się w przypadku najnowszej gry ze stajni Oddworld Inhabitants, Oddworld Stranger. Planowana początkowo na wiosnę przyszłego roku gra, ukaże się już w styczniu.

Galaktyczne Podboje we wrocławskim Media Markt – relacja na gorąco
Galaktyczne Podboje we wrocławskim Media Markt – relacja na gorąco

Kull, 7 listopada 2004, 17:45

Kończący się właśnie weekend (6,7 listopad) minął we Wrocławskim Media Markt II w Centrum Handlowym Bielany Park przy Al. Karkonoskiej 85 pod szyldem „Galaktyczne Podboje”. Konkursy, pokaz gier z najnowszej oferty sklepu i promowanie figurkowej gry Warhamer 40.000 to główne atrakcje, jakie zaproponowali nam organizatorzy imprezy.

Od pierwszych Wormsów po Worms: Oblężenie - cz.3
Od pierwszych Wormsów po Worms: Oblężenie - cz.3

Krystian Smoszna, 7 listopada 2004, 16:03

Polska premiera Worms: Oblężenie, która miała miejsce w ubiegły piątek, jest doskonałą okazją do tego, aby spojrzeć w przeszłość i zobaczyć jak najsłynniejsza seria gier o robakach kształtowała się przez ostatnie dziesięć lat. Do tej pory omówiliśmy pierwszą część gry a także rozprawiliśmy się z dodatkiem i wersją reżyserką. Dzisiaj przyszedł czas na krótką opowieść o Worms 2.

Z wizytą w legowisku smoka po raz trzeci - Dragon's Lair 3
Z wizytą w legowisku smoka po raz trzeci - Dragon's Lair 3

Elrond, 7 listopada 2004, 14:42

Dla wszystkich fanów rycerza o imieniu Dirk oraz gier przygodowo-zręcznościowych, Dragon's Lair, którzy myśleli, że ich ulubiony produkt powoli popadł w zapomnienie mam doskonałą wiadomość. Otóż firma Digital Leisure poinformowała, że nie tylko powstała gra Dragon's Lair 3, ale także, że jest już ona dostępna w sprzedaży. Co więcej, dla jeszcze niezdecydowanych na zakup przygotowano demo gry.

Star Wars: Republic Commando – rynkowy debiut dopiero 1 marca 2005 roku
Star Wars: Republic Commando – rynkowy debiut dopiero 1 marca 2005 roku

Speed, 7 listopada 2004, 12:08

Nowa taktyczna gra akcji LucasArts, Star Wars: Republic Commando pierwotnie zadebiutować miała jesienią tego roku. Jednak datę premiery najpierw przesunięto na bliżej nieokreśloną zimę, a później oficjalnie mówiono o lutym przyszłego roku. Według najnowszych informacji zawartych na oficjalnej stronie internetowej, omawiana pozycja na sklepowe półki trafi dokładnie 1 marca 2005 roku.

Posiadacze konsoli Xbox również zagrają w Resident Evil 4
Posiadacze konsoli Xbox również zagrają w Resident Evil 4

Speed, 7 listopada 2004, 11:17

Koncern Capcom długo utrzymywał, że najnowszy survival horror, Resident Evil 4 ukaże się wyłącznie na konsole Nintendo GameCube. Jakiś czas temu zaanonsowano jednak wersję na Sony Playstation 2, a dziś do grona platform dołącza kolejna konsola – Microsoft Xbox.

Przed polską premierą Football Managera 2005 cz.1
Przed polską premierą Football Managera 2005 cz.1

Speed, 7 listopada 2004, 00:00

18 listopada tego roku sklepowe półki z grami komputerowymi w naszym kraju rozszerzą się o Football Managera 2005, Przez najbliższy tydzień, począwszy od dnia dzisiejszego, przybliżymy Wam tajniki tego niebywale rozbudowanego programu, omówimy bliżej poszczególne jego aspekty oraz – co warte jest podkreślenia – rozdamy Szanownym Czytelnikom siedem oryginalnych egzemplarzy rzeczonej gry. Na dobry początek krótka lekcja historii…