Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 listopada 2004

Poradnik: Beyond Divinity

Redakcja GRYOnline.pl, 3 listopada 2004, 17:21

Poradnik do interesującego i rozbudowanego cRPG Beyond Divinity zawiera opis przejścia wszystkich dostępnych lokacji i zadań do wykonania wraz z radami dotyczącymi wyboru postaci a także sposobu prowadzenia rozgrywki.

Nintendo DS niczym ciepłe bułeczki
Nintendo DS niczym ciepłe bułeczki

Speed, 3 listopada 2004, 16:43

Kilka dni temu informowaliśmy Was o wielomilionowej kampanii reklamowej konsoli Nintendo DS, która ruszyła pełną parą na terenie Stanów Zjednoczonych. Główny slogan tej akcji – „Touching is Good” (dotykanie jest dobre) – widocznie spodobał się Amerykanom, gdyż popyt na nowego handhelda jest wręcz ogromny.

Prekursor produkcji MMO, gra Meridian 59 powraca do świata żywych
Prekursor produkcji MMO, gra Meridian 59 powraca do świata żywych

Speed, 3 listopada 2004, 16:10

Być może nie wszyscy wiedzą, że za prekursora produkcji MMO uznaje się pełną wersję Meridian 59. Grę tę stworzyła swego czasu nieistniejąca już dziś firma 3DO (wersja demonstracyjna klienta była wówczas dołączona do którejś części Might & Magic). Jednak tytuł ten mimo swych zalet nie cieszył się zbyt dużą popularnością – ostatecznie upadł, a wszelkie serwery zamknięto. Dziś je otwarto na nowo…

Half-Life 2 - brak zainteresowania ze strony graczy czy ogromny sukces systemu Steam?
Half-Life 2 - brak zainteresowania ze strony graczy czy ogromny sukces systemu Steam?

Speed, 3 listopada 2004, 15:36

Wprawiające w osłupienie dane udostępnili dzisiaj szefowie jednej z większych sieci sklepów z grami komputerowymi, działającej pod marką GameStop. Mimo, że premiera drugiej części Half-Life będzie już 16 listopada tego roku, do siedziby korporacji spłynęło – uwaga, to nie żarty – mniej niż trzydzieści zamówień przedpremierowych.

San Andreas jak świeże bułeczki
San Andreas jak świeże bułeczki

Kull, 3 listopada 2004, 14:50

Chart-Track, agencja zajmująca się tworzeniem statystyk transakcji handlowych na terenie Wielkiej Brytanii ogłosiła właśnie, iż w pierwszym tygodniu sprzedaży gry GTA: San Andreas (dostępnej już na konsole PlayStation2) program sprzedał się (na samych tylko wyspach) w 677 tysiącach egzemplarzy.

Nowa gra w produkcji - Shadow Boxer

Elrond, 3 listopada 2004, 12:35

Firma Akella poinformowała o podpisaniu porozumienia z Central Partnership, dotyczącego praw do wydania gry tworzonej w oparciu o licencję filmu Shadow Boxing. Film jest największym przedsięwzięciem w historii rosyjskiej kinematografii - jego budżet opiewa na 3.5 miliona USD. Bohaterem filmu jest zwykły obywatel, Artem Kolczin, który pragnie stać się mistrzem boksu.

Half-Life 2 - dodatki po premierze i ... brak instrukcji

Elrond, 3 listopada 2004, 11:02

Zacznę najpierw od dobrej wiadomości dla fanów niecierpliwie oczekujących na pojawienie się Half-Life 2. Otóż na forum Hlfallout.net pojawiła się informacja o możliwych dodatkach do wspomnianej gry. Po pierwsze będą one za darmo. Po drugie, im więcej osób pobierze je poprzez Steam, tym więcej dodatków udostępnią twórcy gry.

„Przyszłościowa” umowa wydawnicza Majesco

Elrond, 3 listopada 2004, 09:54

Przysłowiowe „trzymanie ręki na pulsie” jest w branży rozrywki elektronicznej bardzo ważne. Aby więc nie wypaść z obiegu. firmy wydawnicze podpisują umowy na długo przed powstaniem jakiegoś tytułu. Tak też postąpiła firma Majesco, która związała się umową wydawniczą z Starbreeze Studios, twórcami Chronicles of Riddick.

Top 10 gier w US (03/11/04)

Krystian Smoszna, 3 listopada 2004, 08:14

Nieco później niż zwykle przedstawiamy Wam najnowszą listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowaną przez kompanię NPD (tydzień od 10 do 16 października). W porównaniu z poprzednim notowaniem zmieniło się niewiele. Pięć gier zajmujących czołowe lokaty nie zmieniło swojej pozycji. Ruch zrobił się natomiast w drugiej połowie tabeli.

RollerCoaster Tycoon 3 i Axis & Allies już w sklepach
RollerCoaster Tycoon 3 i Axis & Allies już w sklepach

Klecha, 3 listopada 2004, 08:12

Korporacja Atari wydała dziś informacje prasową w której donosi, że jej dwie najnowsze gry strategiczne właśnie trafiły na półki sklepowe w Ameryce Północnej.

Al Emmo and the Lost Dutchman's Mine - nowa przygodówka w starym stylu
Al Emmo and the Lost Dutchman's Mine - nowa przygodówka w starym stylu

Krystian Smoszna, 3 listopada 2004, 07:28

Al Emmo and Lost Dutchman’s Mine to debiutancka produkcja nowej firmy o nazwie Himalaya, w którego skład wchodzą niedawni współpracownicy AGDInteractive (znanego również pod nazwą Tierra Entertainment), niezależnego studio odpowiedzialnego za powstanie dwóch świetnych remake’ów King’s Quest.

Dodatkowe mapy do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow dla posiadaczy Xbox Live

Krystian Smoszna, 3 listopada 2004, 06:55

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, koncern UbiSoft opublikował w dniu wczorajszym dodatkowe mapy do gry Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Black Arrow, które za niewielką opłatą może pobrać każdy posiadacz konsoli Xbox Live.