Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 listopada 2004, 17:21

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Beyond Divinity

Poradnik do interesującego i rozbudowanego cRPG Beyond Divinity zawiera opis przejścia wszystkich dostępnych lokacji i zadań do wykonania wraz z radami dotyczącymi wyboru postaci a także sposobu prowadzenia rozgrywki.

„Beyond Divinity to gra cRPG osadzona w realiach świata Divinity. Jest kolejną częścią, choć nie bezpośrednią kontynuacją gry Divine Divinity. [...] Poradnik i Opis przejścia jest skonstruowany w taki sposób, iż na początku gry opisane są nawet drobne czynności, dalej w miarę zdobywania umiejętności przez gracza opis skupia się na rzeczach najistotniejszych, nie pomijając jednak niczego istotnego.

Nie opisuję wszystkich przedmiotów, jakie można znaleźć w grze, gdyż jest ich bardzo wiele. Główna zasada jest taka: zbieramy wszystko, co znajdziemy w grze dokładnie przeszukując wszystkie kolejne lokacje. Gra pozwala w dosyć dowolny sposób zwiedzać lokacje, ale jeżeli chcesz iść razem z tym poradnikiem, kieruj się kolejnymi numerami na mapie i w opisie. W zależności od klasy, jaką grasz może się okazać, iż konkretne zadania można również wykonać w sposób inny niż opisany w tej solucji. [...]

Gra Beyond Divinity jest nawet jak na standardy cRPG grą rozbudowaną, starałem się opisać wszystkie dostępne lokacje i zadania, jakkolwiek mogło się zdarzyć, iż któryś z pobocznych wątków został pominięty.” - „Soulcatcher”

Beyond Divinity - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Beyond Divinity w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.