Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 listopada 2004

Poradnik: Xpand Rally

Redakcja GRYOnline.pl, 2 listopada 2004, 18:22

Poradnik do Xpand Rally nie nauczy nikogo perfekcyjnie jeździć samochodami WRC, a jedynie wskaże właściwą drogę i zasugeruje pewne rozwiązania, dzięki którym o wiele prościej uda nam się przebrnąć przez karierę w XR.

Top 10 gier na PC w UK (02/11/04)

Krystian Smoszna, 2 listopada 2004, 16:43

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest już czterdziestą czwartą w tym roku i obejmuje tydzień od 24 do 30 października. Na początek mała zmiana na podium.

Psi-Ops również na PC

Elrond, 2 listopada 2004, 13:45

Wszyscy właściciele PeCetów a jednocześnie miłośnicy gier z rodzaju TPP, patrzący zazdrośnie na posiadaczy konsol, którzy zagrywają się w Midway'owskie dzieło, Psi-Ops: The Mingate Conspiracy, mogą odetchnąć z ulgą. Brytyjski wydawca, firma Zoo Digital, poinformowała, iż wersja tej gry przeznaczona na komputery osobiste, ukaże się na Wyspach jeszcze w listopadzie tego roku.

Konkurs Warhammer 40,000: Dawn of War - gra za friko! zakończony
Konkurs Warhammer 40,000: Dawn of War - gra za friko! zakończony

Solnica, 2 listopada 2004, 13:39

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Warhammer 40,000: Dawn of War. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Sposób wyświetlania grafiki 3D w grach przedmiotem pozwu

Elrond, 2 listopada 2004, 10:47

Przy każdej nadarzającej się okazji powtarzam, że Ameryka to „wspaniały” kraj - tam może zdarzyć się dosłownie wszystko. Z niemałym jednak zdziwieniem przeczytałem informację dotyczącą pewnego wydarzenia w branży elektronicznej w USA. Otóż teksańska firma, McKool Smith, pozwała do sądu 12 największych wydawców gier za złamanie patentu, do którego prawa posiada.

Xbox’owy Fatal Fame II – także w Europie

Kaiser, 2 listopada 2004, 09:51

Brytyjski odział Microsoftu poinformował, że nowy survival horror, japończykom znany pod nazwą Fatal Fame II, zostanie wydany także w Europie.

Pierwsze spojrzenie na Crash 'n' Burn i Enthusia Professional Racing
Pierwsze spojrzenie na Crash 'n' Burn i Enthusia Professional Racing

Klecha, 2 listopada 2004, 09:39

Producenci tytułowych dwóch nowych gier wyścigowych opublikowali właśnie nowe zdjęcia i informacje na ich temat. Na oba tytuły warto rzucić okiem tym bardziej, że stanowią one odpowiedź na bardzo przebojowe gry stworzone przez konkurencję. Crash 'n' Burn przygotowywane przez zespół Climax ma stawić czoła dla Burnout 3: Takedown. Konami natomiast pracuje nad Enthusia Professional Racing, które ma zetrzeć w pył nadchodzące Gran Turismo 4. Czy poradzą sobie w tym starciu?

Iniemamocni zaczynają podbijać Amerykę Północną
Iniemamocni zaczynają podbijać Amerykę Północną

Klecha, 2 listopada 2004, 09:34

THQ, Pixar Animation Studios oraz Disney Interactive we wspólnej informacji prasowej poinformowały, że dwie gry związane z filmową produkcją o tym samym tytule wylądowały już na półkach sklepowych za wielką wodą.

Ultima Online: Samurai Empire w sklepach

Elrond, 2 listopada 2004, 09:16

W dniu dzisiejszym na półki sklepowe trafi kolejny dodatek do niezwykle popularnej gry MMORPG, Ultima Online, zatytułowany Samurai Empire. Informację taką przekazał firma Electronic Arts, wydawca gry. Niestety, jak na razie dotyczy to tylko amerykańskich półek sklepowych.

Rise of Nations - ponad milion sprzedanych kopii

Elrond, 2 listopada 2004, 09:00

Firma Microsoft Game Studios poinformowała, iż na półki sklepowe w USA trafiła właśnie złota edycja Rise of Nations. W pakiecie znajdziemy podstawową wersję gry oraz dodatek Thrones & Patriots. Jednocześnie przedstawiciele firmy podali do wiadomości, iż gra wraz z dodatkiem została już sprzedana w ponad milionie kopii na całym świecie.

The Logic Factory pracuje nad sequelem Ascendancy i grą o perypetiach strażaka

Krystian Smoszna, 2 listopada 2004, 08:25

The Logic Factory – studio, które po kilku latach istnienia może pochwalić się zaledwie dwoma produkcjami (Ascendancy i The Tone Rebellion), zapowiedziało prace nad kolejnymi grami. Sequel Ascendancy i Fire (roboczy tytuł) skorzystają z opracowanego przez programistów TLF silnika o nazwie Hydra.

BloodRayne w serialu animowanym?

Krystian Smoszna, 2 listopada 2004, 07:52

Czy BloodRayne może stać się tak popularną postacią jak niegdyś Lara Croft? Wszystko na to wskazuje, tym bardziej, że koncern Majesco cały czas czyni starania, aby wepchnąć ponętną dhampirzycę w różne wynalazki pop-kultury. Była już sesja w Playboy’u, udział w teledysku grupy rockowej, powstaje komiks, druga część gry oraz film. Teraz przyszedł czas na serial animowany i figurki.

Ruszyły zapisy na otwarte beta-testy World of WarCraft

Krystian Smoszna, 2 listopada 2004, 07:29

W dniu wczorajszym firma Blizzard Entertainment rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do otwartych beta-testów budzącej ogromne emocje gry World of WarCraft. Zainteresowanie możliwością zobaczenia na własne oczy jak prezentuje się świat nowego MMORPG było tak ogromne, że oficjalna strona przestała działać niedługo po ogłoszeniu powyższego komunikatu.