Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2004, 09:00

autor: Elrond

Rise of Nations - ponad milion sprzedanych kopii

Firma Microsoft Game Studios poinformowała, iż na półki sklepowe w USA trafiła właśnie złota edycja Rise of Nations. W pakiecie znajdziemy podstawową wersję gry oraz dodatek Thrones & Patriots. Jednocześnie przedstawiciele firmy podali do wiadomości, iż gra wraz z dodatkiem została już sprzedana w ponad milionie kopii na całym świecie.

Firma Microsoft Game Studios poinformowała, iż na półki sklepowe w USA trafiła właśnie złota edycja Rise of Nations . W pakiecie znajdziemy podstawową wersję gry oraz dodatek Thrones & Patriots . Jednocześnie przedstawiciele firmy podali do wiadomości, iż gra wraz z dodatkiem została już sprzedana w ponad milionie kopii na całym świecie.

Okazuje się, że połączenie tradycyjnej "turówki" z szybką akcją RTSów zdobyło uznanie w oczach graczy. Dodając do tego możliwość "przejrzenia" 6000 lat historii ludzkości, zbudowania imperium ekonomicznego, dowodzenia potężnymi armiami czy zagłębiania się w niuansy dyplomacji, fani strategii dostali produkt, na który od dawna czekali.

Złota edycja gry trafi na pozostałe rynki w listopadzie tego roku.