Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 listopada 2004

Pierwszy zwiastun elektronicznej adaptacji „Zemsty Sithów”

Cisek, 8 listopada 2004, 18:49

LucasArts, na oficjalnej stronie internetowej gry, bazującej na fabule trzeciego epizodu Gwiezdnej Sagi, zamieścił pierwszy zwiastun prezentujący kilka ujęć z gry.

Painkiller: Battle Out of Hell w "złocie"

Krystian Smoszna, 8 listopada 2004, 18:26

Stańcie na baczność fani Painkillera. Battle Out of Hell – pierwszy dodatek do Waszej ukochanej produkcji doczekał się wyprawy do tłoczni, o czym z radością poinformował dzisiaj koncern Dreamcatcher. Oznacza to ni mniej ni więcej, że już za kilka tygodni Daniel Garner rozpocznie kolejny etap eksterminacji istot z piekła rodem na ekranach Waszych monitorów.

Poradnik: Warhammer 40,000: Dawn of War

Redakcja GRYOnline.pl, 8 listopada 2004, 18:15

Poradnik do Warhammer 40,000: Dawn of War, strategii rozgrywającej się w uniwersum systemu bitewnego Warhammer 40,000. Materiał zawiera opis dwunastu scenariuszy ze wszystkimi zadaniami do wykonania, a także wskazówki oraz listę dostępnych jednostek.

Europejska premiera Pro Evolution Soccer 4 już 18 listopada
Europejska premiera Pro Evolution Soccer 4 już 18 listopada

Speed, 8 listopada 2004, 18:03

Bardzo dobre informacje dotarły do nas z europejskiego oddziału koncernu Konami. Pro Evolution Soccer 4, najnowsza odsłona legendarnej serii gier piłkarskich na terenie Starego Kontynentu zadebiutuje już 18 listopada tego roku (w Polsce dzięki firmie CD Projekt – 25 listopada), czyli dokładnie za dziesięć dni! Mowa tu naturalnie o wersji dedykowanej komputerom klasy PC oraz konsoli Microsoft Xbox.

Nowa mapa dla fanów „Star Wars: Battlefront”

Cisek, 8 listopada 2004, 17:51

LucasArts wraz z Pandemic Studios zapowiedział wydanie dodatkowej mapy dla wszystkich użytkowników „Star Wars: Battlefront” w wersji PC oraz Xbox.

Konkurs Full Spectrum Warrior - gra za friko! zakończony
Konkurs Full Spectrum Warrior - gra za friko! zakończony

Solnica, 8 listopada 2004, 15:29

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Full Spectrum Warrior. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Od pierwszych Wormsów po Worms: Oblężenie - cz.4
Od pierwszych Wormsów po Worms: Oblężenie - cz.4

Krystian Smoszna, 8 listopada 2004, 14:27

Polska premiera Worms: Oblężenie jest doskonałą okazją do tego, aby spojrzeć w przeszłość i zobaczyć jak najsłynniejsza seria gier o robakach kształtowała się przez ostatnie dziesięć lat. Do tej pory omówiliśmy pierwszą część gry, rozprawiliśmy się z dodatkiem i wersją reżyserką a także rzuciliśmy okiem na drugą odsłonę serii. W dniu dzisiejszym przybliżymy Wam Worms Armageddon i Worms World Party

Nintendo i spółka ujawniają kolejne informacje na temat konsoli DS

Cisek, 8 listopada 2004, 13:28

Nintendo wraz z firmami opracowującymi oprogramowanie do nadchodzącej konsoli Nintendo DS ujawniły dla nas kilka ciekawych, nieznanych do tej pory szczegółów na temat ich maszynki.

Outdoor Life: Sportsman's Challenge - demo dostępne

Elrond, 8 listopada 2004, 12:24

Firma Take 2 upubliczniła demo tworzonej w Cat Daddy Games gry zatytułowanej Outdoor Life: Sportsman's Challenge. Pozycja ta przeznaczona jest głównie dla fanów wszelkiego rodzaju "simów" czy "tycoonów" a oferuje tworzenie parku dla osób lubiących kontakt z naturą. Demo zawiera tutorial oraz dwie misje - Lake Pleasant oraz Please the Hunters.

Przed polską premierą Football Managera 2005 cz. 2
Przed polską premierą Football Managera 2005 cz. 2

Speed, 8 listopada 2004, 10:55

Dzień drugi w tygodniu poświęconym stricte Football Managerowi 2005, nowej grze prosto od twórców legendarnej serii Championship Manager, zgodnie z wczorajszą zapowiedzią poświęcony jest mediom. „Paparacji filmują łzy trenejra, a w drużynie fatalna atmosfera… Żurnalejros, propagandejros, pytają kto zarobił, a kto stracił na futbolejros…” – fragment utworu Pudelsów pt. „Mundialeiro” chyba najdobitniej oddaje to, co znajdziemy w środku.

Szaleństwo o północy - już dziś premiera Halo 2

Łosiu, 8 listopada 2004, 10:27

Halo 2 – tytuł ten juz od wielu miesięcy elektryzuje rzesze miłośników gier akcji, którzy niejednokrotnie kupili konsolę Xbox tylko dla tego, żeby pograć sobie w część pierwszą tej produkcji. Teraz czekają na powtórkę i patrząc na pierwsze recenzje zachodniej prasy, nie zawiodą się.

UFO: Aftershock - nowe screeny

Elrond, 8 listopada 2004, 10:08

O serii UFO (a także X-Com) można już chyba mówić w kategoriach kultowości. Pierwsza gra z tego cyklu, UFO: Enemy Unknown, ukazała się w pierwszej połowie lat 90-tych ale zainteresowanie serią nie słabnie. Premiera najnowszej pozycji traktującej o walce ludzi z obcymi, UFO: Aftershock, planowana jest dopiero na 3 kwartał roku 2005.

Football Manager 2005 rozchwytywany
Football Manager 2005 rozchwytywany

Speed, 8 listopada 2004, 09:32

Zachodnia premiera Football Managera 2005 – nowego dziecka Sports Interactive, twórców legendarnej serii Championship Manager – już za nami. Zgodnie z zapowiedziami, program finalny spełnia oczekiwania graczy, czego najlepszym przykładem mogą być świetne wyniki sprzedaży. W samej tylko Wielkiej Brytanii w pierwszym dniu FM 2005 zakupiło ponad 40 tysięcy fanów piłki nożnej.

Europejczycy także zagrają w SNK VS. CAPCOM: SVC CHAOS
Europejczycy także zagrają w SNK VS. CAPCOM: SVC CHAOS

Kaiser, 8 listopada 2004, 09:07

Jeszcze kilka tygodni temu mało prawdopodobne było, że SVC Chaos kiedykolwiek pojawi się na Starym Kontynencie. Na szczęście, niespełna dwa dni temu Ignition Entertainment oficjalnie oświadczył, że produkt wyląduje także na półkach europejskich sklepów.