Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2004, 10:08

autor: Elrond

UFO: Aftershock - nowe screeny

O serii UFO (a także X-Com) można już chyba mówić w kategoriach kultowości. Pierwsza gra z tego cyklu, UFO: Enemy Unknown, ukazała się w pierwszej połowie lat 90-tych ale zainteresowanie serią nie słabnie. Premiera najnowszej pozycji traktującej o walce ludzi z obcymi, UFO: Aftershock, planowana jest dopiero na 3 kwartał roku 2005.

O serii UFO (a także X-Com) można już chyba mówić w kategoriach kultowości. Pierwsza gra z tego cyklu, UFO: Enemy Unknown , ukazała się w pierwszej połowie lat 90-tych ale zainteresowanie serią nie słabnie. Premiera najnowszej pozycji traktującej o walce ludzi z obcymi, UFO: Aftershock , planowana jest dopiero na 3 kwartał roku 2005, więc firma Cenega aby podsycić zainteresowanie graczy wypuściła nową porcję screenów.

UFO Aftershock to sequel UFO: Aftermath , kontynuujący fabułę poprzednika dokładnie od momentu jednego z jego zakończeń gdy gracz zgadza się na przekazanie Ziemi naukowcom Obcych, którzy chcą ją przemienić w jeden wielki, żywy organizm. Akcja UFO Aftershock rozpoczyna się wiele lat po tym wydarzeniu, gdy w nowym świecie ludzkości nie ma już śladu Obcych ale system podtrzymywania życia zaczyna szwankować. Gracz musi dowiedzieć się, co się stało z Ziemią i pozostałymi na jej powierzchni ludźmi oraz ... nowymi przybyszami, których tam napotka.

Nowe screeny znajdziecie pod tym adresem a poniżej kilka na zachętę.