Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 listopada 2004, 18:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Xpand Rally

Poradnik do Xpand Rally nie nauczy nikogo perfekcyjnie jeździć samochodami WRC, a jedynie wskaże właściwą drogę i zasugeruje pewne rozwiązania, dzięki którym o wiele prościej uda nam się przebrnąć przez karierę w XR.

„XR nie jest symulacją idealną i zastosowano w niej sporo uproszczeń. Niemniej jednak przewyższa ona w tej dziedzinie serię CMR, a przy okazji daje bardzo dużo przyjemności z rozgrywki. Świetnie oceniana i zachwalana polska produkcja, nie jest jednak grą łatwą i wymaga od gracza poświęcenia jej sporej ilości godzin. Jeżeli jednak zainwestujemy nasz czas w poznanie tajników gry i wirtualne treningi, program odpłaci nam dużą grywalnością i radością z gry. Poniższy poradnik nie nauczy nikogo perfekcyjnie jeździć, a jedynie wskaże właściwą drogę i zasugeruje pewne rozwiązania. Jeżeli jednak zawarte tutaj informacje połączymy z mocnym samozaparciem, miłością do gier samochodowych i sporą ilością praktyk na trasach XR, nie tylko poznamy przyjemność płynącą z wirtualnych symulatorów aut, ale o wiele prościej uda nam się przebrnąć przez karierę w XR.” - „Kull”

Xpand Rally - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Xpand Rally w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.