Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2004, 13:45

autor: Elrond

Psi-Ops również na PC

Wszyscy właściciele PeCetów a jednocześnie miłośnicy gier z rodzaju TPP, patrzący zazdrośnie na posiadaczy konsol, którzy zagrywają się w Midway'owskie dzieło, Psi-Ops: The Mingate Conspiracy, mogą odetchnąć z ulgą. Brytyjski wydawca, firma Zoo Digital, poinformowała, iż wersja tej gry przeznaczona na komputery osobiste, ukaże się na Wyspach jeszcze w listopadzie tego roku.

Wszyscy właściciele PeCetów a jednocześnie miłośnicy gier z rodzaju TPP, patrzący zazdrośnie na posiadaczy konsol, którzy zagrywają się w Midway'owskie dzieło, Psi-Ops: The Mingate Conspiracy , mogą odetchnąć z ulgą. Brytyjski wydawca, firma Zoo Digital , poinformowała, iż wersja tej gry przeznaczona na komputery osobiste, ukaże się na Wyspach jeszcze w listopadzie tego roku.

W Psi-Ops: The Mingate Conspiracy gracz wciela się w postać Nicka Scyrera, pracownika amerykańskiej agencji Psi-Ops, który walczy z grupą terrorystyczną The Movement, wykorzystując do tego celu oprócz konwencjonalnej broni również siły parapsychologiczne. Atutami gry są zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji oraz wykorzystanie znakomitego silnika fizycznego, Havok.