Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWiiPC
Okładka Remington Super Slam Hunting: Africa (Wii)
OkładkaRemington Super Slam Hunting: Africa (Wii)

Remington Super Slam Hunting: Africa

Remington Super Slam Hunting: Africa to druga odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanin (FPS) firmowanego logiem amerykańskiego producenta broni. Zgodnie z tytułem, gracze mają okazję wziąć udział w wirtualnym safari na Czarnym Lądzie.

Akcji | FPP | łowiectwo | rail shooter | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Remington Super Slam Hunting: Africa Premiera

17lis2010

PC Wii

producent: Jack of All Games wydawca: Mastiff

Gry podobne do Remington Super Slam Hunting: Africa

Deer Drive

Hunting Challenge

Cabela's Hunting Expeditions

Remington Super Slam Hunting: Africa jest drugą grą z serii myśliwskich strzelanek stworzonej przez studio Jack of All Games na zlecenie firmy Mastiff. Prace deweloperskie toczyły się równolegle z Remington Super Slam Hunting: North America, a gra ukazała się w sklepach zaledwie dwa dni po premierze pierwszej części cyklu.

Jak sugeruje tytuł, gracze mają okazję wziąć udział w wirtualnym safari. Kampania główna oferuje 35 zróżnicowanych misji, w trakcie których zapolować można na 15 gatunków afrykańskich zwierząt, w tym tzw. „wielką piątkę” (lew, bawół, nosorożec, słoń i leopard).

Pod względem mechaniki rozgrywki Remington Super Slam Hunting: Africa to dynamiczna, zręcznościowa strzelanina FPP z rodzaju „celowniczków”. Zadaniem gracza jest naprowadzić celownik broni na wybrane zwierzę (lub obiekt) i w odpowiednim momencie pociągnąć za spust. Nagradzane są refleks, precyzja, odległość strzału, a także ciągłość trafień. Dla miłośników zabawy wieloosobowej przewidziano 4-osobowy multiplayer z opcjami kooperacji i rywalizacji.

Deweloperzy z Jack of All Games zadbali o spory asortyment dostępnej broni i elementów wyposażenia myśliwskiego. Podczas wirtualnych polowań gracze mogą skorzystać przede wszystkim z wiernie odwzorowanych modeli pistoletów, strzelb i karabinów produkowanych przez firmę Remington.

Technicznie, gra korzysta z rozwiązań, które zastosowane zostały także w Super Slam Hunting: North America. Jakość oprawy wizualnej jest porównywalna do konkurencyjnych produkcji (np. Dangerous Safari), co przekłada się na uproszczone trójwymiarowe modele zwierząt oraz mało realistyczne animacje ruchu. Niedostatki grafiki rekompensuje jednak duża różnorodność lokacji, a także możliwość polowań w zmiennych warunkach oświetleniowych i pogodowych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Remington Super Slam Hunting: Africa: Odpowiednia dla każdego wieku.

Remington Super Slam Hunting: Africa Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 128 MB RAM karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 lub lepsza)
  • 300 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
Wii