Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4XONE
Okładka Arcade Islands: Volume One (XONE)
OkładkaArcade Islands: Volume One (XONE)

Arcade Islands: Volume One

Arcade Islands: Volume One to kolekcja 32 prostych, głównie zręcznościowych gier, połączonych przez zabawną metamechanikę, umożliwiającą poruszanie się po archipelagu baśniowych wysp. Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma Mastiff.

Zręcznościowe | elementy logiczne | 2D | pakiet | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Arcade Islands: Volume One Premiera

4wrz2018

PS4 XONE

producent: Mastiff wydawca: Mastiff Strona oficjalna

Gry podobne do Arcade Islands: Volume One

Rayman Legends

Child of Light

Sonic Forces

Przygotowane z myślą o PS4 i XONE Arcade Islands: Volume One jest nietypowym pakietem 32 gier zręcznościowych, związanych jedną meta-mechaniką, w ramach której podróżujemy po baśniowym archipelagu i zdobywamy skarby. Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma Mastiff, znana m.in. z Pool Elite oraz Heavy Fire: Red Shadow.

Mechanika

Wydane na PS4 i XONE Arcade Islands: Volume One jest nietypowa produkcją, w której odkrywamy kolejne wyspy znajdujące się na kolorowym, baśniowym archipelagu. Na każdej z wysp znajdują się odmienne gry zręcznościowe – pokonywanie stawianych przez nie wyzwań i gromadzenie punktów umożliwia zdobywanie skarbów i odblokowywanie kolejnych tytułów. Na graczy czekają 32 produkcje, o skrajnie odmiennej rozgrywce – w niektórych biegamy i skaczemy, w innych strzelamy, zaś jeszcze inne, poza zręcznością, sprawdzają także nasz spryt oraz pamięć.

Tryby gry

W Arcade Islands: Volume One możemy bawić się samotnie, albo towarzystwie innych graczy, w ramach lokalnego trybu wieloosobowego – umożliwia on zarówno kooperację, jak i rywalizację.

Kwestie techniczne

Gra Arcade Islands: Volume One na PS4 i XONE charakteryzuje się atrakcyjną, bardzo kolorową oprawą graficzną, wykonaną głównie w dwóch wymiarach. Zabawny styl artystyczny może budzić skojarzenia z bajkami dla dzieci.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran / gorące krzesło  

Wymagania wiekowe Arcade Islands: Volume One: Odpowiednia dla każdego wieku.

PS4
XONE