Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2XBOX
Okładka Pump It Up: Exceed (XBOX)
OkładkaPump It Up: Exceed (XBOX)

Pump It Up: Exceed

Pump It Up: Exceed to gra taneczna, zaprojektowana przez studio Andamiro Entertainment. Tytuł pozwala nam zostać mistrzem układów choreograficznych.

Towarzyskie | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pump It Up: Exceed Premiera

29sie2005

PS2 XBOX

Pump It Up: Exceed to gra taneczna, zaprojektowana przez studio Andamiro Entertainment. Tytuł pozwala nam zostać mistrzem układów choreograficznych.

Produkt oferuje trzy główne tryby rozgrywki, skupiające się na naszym udziale w teledyskach. Pierwsza z opcji to zwykły Tutorial, w którym uczymy się podstawowych kroków i nabieramy poczucia rytmu. Po zakończeniu szkolenia możemy uruchomić Home Mode. Zabawa tutaj polega na naciskaniu odpowiednich guzików (umieszczonych na specjalnej macie) zgodnie ze znakami, ukazującymi się na ekranie. Im lepiej wpasowujemy się ruchami w wyznaczone symbole, tym więcej zdobywamy punktów. Po skończonym występie zostajemy ocenieni i otrzymujemy kategorię od A, przewidzianej dla królów tańca, do F, opisującej totalne łamagi. Sudden Death to tryb, który należy polecić osobom spragnionym mocnych wrażeń. Liczy się w nim perfekcyjne wykonywanie układów choreograficznych, a każdy popełniony przez nas błąd automatycznie eliminuje nas z rozgrywki.

Pump It Up: Exceed zawiera ponad 100 piosenek, podzielonych na trzy odrębne gatunki. Są to: Banya, zawierająca utwory, które reprezentują muzykę elektroniczną; Pop, czyli zbiór kawałków popularnych w USA (m.in. piosenki grupy Crystal Method, nominowanej do nagrody Grammy) oraz K-Pop, oznaczający koreańską odmianę tegoż nurtu. Animacje, jakie oglądamy w tle, również są zróżnicowane i ukazują motywy znane z azjatyckich i amerykańskich kreskówek.

Prócz wyżej wymienionych trybów gry produkt zawiera także opcję Arcade, po ukończeniu której możemy publikować swoje wyniki na liście rankingowej. Jeśli chcemy, możemy również zaprosić do zabawy znajomego i zmierzyć się z nim przy jednej konsoli.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Pump It Up: Exceed: Odpowiednia dla każdego wieku.

Pump It Up: Exceed Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • mata do tańczenia
Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • mata do tańczenia
  • Xbox Live
PS2
XBOX