Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka BandFuse: Rock Legends (X360)
OkładkaBandFuse: Rock Legends (X360)

BandFuse: Rock Legends X360

BandFuse: Rock Legends to przedstawiciel popularnego gatunku gier muzycznych. Produkcja umożliwia nam, za pomocą przejściówki, podłączenie jakiejkolwiek gitary do konsoli i rozpoczęcie muzycznej przygody.

Towarzyskie | edukacyjne | muzyczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

BandFuse: Rock Legends Premiera X360

19listopada2013

producent: Realta Entertainment Group wydawca: Mastiff Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do BandFuse: Rock Legends

The Beatles: Rock Band

Band Hero

Rock Revolution

Realta Entertainment Group za sprawą BandFuse: Rock Legends wprowadza lekki powiew świeżości w dosyć skostniałym gatunku gier muzycznych. W odróżnieniu od chociażby serii Guitar Hero, nie potrzebujemy żadnych specjalnych akcesoriów, aby móc rozpocząć zabawę. Wystarczy jakakolwiek prawdziwa gitara lub mikrofon, a dzięki przejściówce dołączonej do produkcji będziemy mogli wcielić się w rolę swoich ulubionych gwiazd.

Specjalny interfejs stworzony na potrzeby BandFuse: Rock Legends umożliwia grę zarówno osobom bardzo doświadczonym w posługiwaniu się gitarą, jak i kompletnym amatorom. Otrzymujemy informację jak trzymać instrument oraz w jakim momencie uderzyć w daną strunę. Za to gracze doświadczeni mają możliwość podniesienia swoich umiejętności do perfekcyjnego poziomu, odgrywając partie solowe dokładnie w takim sam sposób, jak robią to oryginalni artyści.

Ciekawą opcją udostępnioną w grze jest możliwość przejęcia całkowitej kontroli nad piosenką - zmniejszenie jej tempa czy zapętlenie wybranych fragmentów, które chcemy wyćwiczyć. Dodatkowo, produkcja pozwala nam na nałożenie specjalnych efektów na instrument, takich jak chorus czy reverb, co pozwala nam uzyskać profesjonalne brzmienie bez posiadania drogiego sprzętu.

W grze występuje tryb kariery, w którym zaczynamy od zwykłego, początkującego artysty, a z czasem będziemy swoimi popisami torować sobie drogę na sam szczyt kariery. Warto dodać, że naszym instruktorem podczas zmagań będzie sam Slash, ale nie zabraknie również innych gwiazd. BandFuse: Rock Legends posiada bardzo zróżnicowaną listę utworów, na której znajdują się takie zespoły jak Coldplay, Judas Priest, Maroon 5 czy Five Finger Death Punch.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe BandFuse: Rock Legends: Odpowiednia dla każdego wieku.

BandFuse: Rock Legends Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live