Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka BandFuse: Rock Legends (X360)

BandFuse: Rock Legends X360

BandFuse: Rock Legends to przedstawiciel popularnego gatunku gier muzycznych. Produkcja umożliwia nam, za pomocą przejściówki, podłączenie jakiejkolwiek gitary do konsoli i rozpoczęcie muzycznej przygody.

Towarzyskie | edukacyjne | muzyczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka BandFuse: Rock Legends (X360)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

19listopada2013

Realta Entertainment Group za sprawą BandFuse: Rock Legends wprowadza lekki powiew świeżości w dosyć skostniałym gatunku gier muzycznych. W odróżnieniu od chociażby serii Guitar Hero, nie potrzebujemy żadnych specjalnych akcesoriów, aby móc rozpocząć zabawę. Wystarczy jakakolwiek prawdziwa gitara lub mikrofon, a dzięki przejściówce dołączonej do produkcji będziemy mogli wcielić się w rolę swoich ulubionych gwiazd.

Specjalny interfejs stworzony na potrzeby BandFuse: Rock Legends umożliwia grę zarówno osobom bardzo doświadczonym w posługiwaniu się gitarą, jak i kompletnym amatorom. Otrzymujemy informację jak trzymać instrument oraz w jakim momencie uderzyć w daną strunę. Za to gracze doświadczeni mają możliwość podniesienia swoich umiejętności do perfekcyjnego poziomu, odgrywając partie solowe dokładnie w takim sam sposób, jak robią to oryginalni artyści.

Ciekawą opcją udostępnioną w grze jest możliwość przejęcia całkowitej kontroli nad piosenką - zmniejszenie jej tempa czy zapętlenie wybranych fragmentów, które chcemy wyćwiczyć. Dodatkowo, produkcja pozwala nam na nałożenie specjalnych efektów na instrument, takich jak chorus czy reverb, co pozwala nam uzyskać profesjonalne brzmienie bez posiadania drogiego sprzętu.

W grze występuje tryb kariery, w którym zaczynamy od zwykłego, początkującego artysty, a z czasem będziemy swoimi popisami torować sobie drogę na sam szczyt kariery. Warto dodać, że naszym instruktorem podczas zmagań będzie sam Slash, ale nie zabraknie również innych gwiazd. BandFuse: Rock Legends posiada bardzo zróżnicowaną listę utworów, na której znajdują się takie zespoły jak Coldplay, Judas Priest, Maroon 5 czy Five Finger Death Punch.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Gry podobne do BandFuse: Rock Legends

Wymagania wiekowe BandFuse: Rock Legends

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe BandFuse: Rock Legends

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live