Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Remington Super Slam Hunting: North America (Wii)
OkładkaRemington Super Slam Hunting: North America (Wii)

Remington Super Slam Hunting: North America Wii

Pierwsza odsłona serii zręcznościowych strzelanin łowieckich z rodzaju „celowniczków” autorstwa zespołu deweloperskiego Jack of All Games. Gracze mogą wziąć udział w wirtualnym polowaniu na dzikie zwierzęta zamieszkujące tereny Ameryki Północnej.

Akcji | FPP | polowanie | rail shooter | elementy zręcznościowe | strzelanki | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Remington Super Slam Hunting: North America Premiera Wii

15listopada2010

producent: Jack of All Games wydawca: Mastiff

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Remington Super Slam Hunting: North America

Deer Drive

Hunting Challenge

North American Hunting Extravaganza 2

Remington Super Slam Hunting: North America jest pierwszą grą z cyklu zręcznościowych strzelanin typu „celowniczek”, sygnowanego logiem amerykańskiego producenta – firmy Remington. Dewelopingiem tytułu zajęło się studio Jack of All Games, znane z takich produkcji jak Veggy World oraz Corvette Evolution GT.

Jak na grę łowiecką przystało, gracze mogą wcielić się w role myśliwych i wziąć udział w polowaniach na dzikie zwierzęta zamieszkujące tereny Ameryki Północnej, w tym chociażby dziki, jelenie, muflony, niedźwiedzie oraz pumy. Niektóre z nich to drapieżniki, dlatego należy powstrzymać je zanim zdążą dobiec do łowcy i odebrać jedno z jego wirtualnych żyć.

Rozgrywka w Remington Super Slam Hunting: North America nastawiona jest na szybką akcję i elementy zręcznościowe. Gracze mają okazję sprawdzić swój refleks na „strzelnicach”, mierząc do wirtualnych zwierząt, które przebiegają na ekranie. Każde trafienie nagradzane jest punktami, a seria celnych strzałów aktywuje kombos. Istnieje również możliwość zdobycia rozmaitych power-upów jak nowe modele broni, specjalna amunicja czy widok przez okulary myśliwskie.

Gra oferuje kilka wariantów zabawy. Tryb solowy pozwala zmierzyć się z kolejnymi poziomami o coraz wyższej skali trudności. Dla miłośników rozgrywki z udziałem innych graczy przygotowano dwie opcje multiplayera. Pierwsza to dwuosobowa kampania co-op na wspólnym ekranie. Tryb versus pozwala natomiast stanąć do rywalizacji czterem graczom z podziałem na rundy (w danej chwili gra tylko jedna osoba, a pozostali uczestnicy czekają na swoją kolejkę).

Od strony technicznej Remington Super Slam Hunting: North America bazuje na możliwościach silnika, który wcześniej zastosowany został w Deer Drive. Jakość generowanej oprawy wizualnej odbiega od współczesnych standardów, wskazując na niskobudżetowy charakter produkcji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Remington Super Slam Hunting: North America: Odpowiednia dla każdego wieku.