Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Empire: Total War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Empire: Total War - poradnik do gry

Empire: Total War - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Mam zaszczyt przedstawić poradnik do gry Empire: Total War, stworzonej przez studio Creative Assembly i wydanej przez koncern SEGA.

Niniejszym tekst został opracowany z myślą głównie o początkujących graczach, którzy dopiero poznają zasady prowadzenia rozgrywki. Znajdziesz tutaj rozmaite wskazówki dotyczące rozgrywania wszelkiego rodzaju bitew, mechaniki gry i zachowania na mapie kampanii. Ponadto, w poradniku umieszczone zostały opisy podstawowych jednostek opracowanych na potrzeby Empire i porady dotyczące kampanii wszystkich grywalnych nacji. Poradnik zawiera także solucję do amerykańskiej "Drogi ku Niepodległości" (Road to Independence).

Poradnik powstawał w oparciu o grę usprawnioną patchem z dnia 10.03.2009. Nazwy jednostek i technologii są tutaj podawane zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Informacje dotyczące liczebności poszczególnych oddziałów zostały opracowane przy ustawieniu wielkości jednostek na Ultra (patrz: ustawienia graficzne w grze).

Chciałbym w tym miejscu podziękować graczom udzielającym się w oficjalnym wątku serii Total War na forum serwisu GRY-OnLine - Empire: Total War - poradnik do gry

Chciałbym w tym miejscu podziękować graczom udzielającym się w oficjalnym wątku serii Total War na forum serwisu GRY-OnLine. Gdyby nie uwagi i opinie takich ludzi jak alexej, Attyla, bone_man, dasintra, Diplo, Drackula, Glob3r, peners, Sinic i szlawq, niniejszy poradnik najprawdopodobniej byłby znacznie uboższy, a już na pewno proces jego tworzenia znacznie by się wydłużył. W szczególności chciałbym podziękować użytkownikowi o wdzięcznym pseudonimie Pejotl. Dzięki niemu udało mi się w krótkim czasie przyswoić sobie i opracować ważne informacje na temat armii i kampanii Konfederacji Marackiej. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Mam nadzieję, że poradnik odpowie na wszystkie Twoje pytania. Pragnę w tym miejscu życzyć Ci miłej lektury i wielu sukcesów w XVIII-wiecznym świecie Empire: Total War!

Maciej "Sandro" Jałowiec

Informacje o Empire: Total War - poradnik do gry

Autor : Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 71, ilustracje: 125 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Empire: Total War - poradnik do gry