Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Zgoda na łzy/Permission to Weep - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Zgoda na łzy (Permission to Weep).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz wikinga, który żali się, że wszyscy jego towarzysze z załogi zginęli, a jego rodzina została zabrana przez zarazę - Assassins Creed Valhalla: Zgoda na łzy/Permission to Weep - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz wikinga, który żali się, że wszyscy jego towarzysze z załogi zginęli, a jego rodzina została zabrana przez zarazę.

Niestety, mężczyzna nie może pogrążyć się w żałobie i opłakać zmarłych i prosi Cię, jako wikinga, o pozwolenie - Assassins Creed Valhalla: Zgoda na łzy/Permission to Weep - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Niestety, mężczyzna nie może pogrążyć się w żałobie i opłakać zmarłych i prosi Cię, jako wikinga, o pozwolenie. Jeśli masz 3 poziom charyzmy możesz udzielić mu swojego błogosławieństwa i zakończyć to zadanie. Walcząc z tym przeciwnikiem uwolnisz jedynie jego gniew, ale nie zaliczysz misji.