Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Zgoda na łzy/Permission to Weep - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 15 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Zgoda na łzy (Permission to Weep).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz wikinga, który żali się, że wszyscy jego towarzysze z załogi zginęli, a jego rodzina została zabrana przez zarazę - Assassins Creed Valhalla: Zgoda na łzy/Permission to Weep - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz wikinga, który żali się, że wszyscy jego towarzysze z załogi zginęli, a jego rodzina została zabrana przez zarazę.

Niestety, mężczyzna nie może pogrążyć się w żałobie i opłakać zmarłych i prosi Cię, jako wikinga, o pozwolenie - Assassins Creed Valhalla: Zgoda na łzy/Permission to Weep - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Niestety, mężczyzna nie może pogrążyć się w żałobie i opłakać zmarłych i prosi Cię, jako wikinga, o pozwolenie. Jeśli masz 3 poziom charyzmy możesz udzielić mu swojego błogosławieństwa i zakończyć to zadanie. Walcząc z tym przeciwnikiem uwolnisz jedynie jego gniew, ale nie zaliczysz misji.