Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Książę Marnotrawny/The Prodigal Prince - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Książę Marnotrawny (The Prodigal Prince). W trakcie tego zadania udacie się do przystani, aby potrenować używanie ukrytego ostrza (Hidden Blade).

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Książe Marnotrawny (The Prodigal Prince).

W trakcie rozmowy Eivora ze Stybjornem, po niemal dwuletniej nieobecności do Fornburga wraca Sigurd - syn króla, a zarazem brat Eivora. Przywiózł on ze sobą nie tylko wspaniałe historie, ale również niezwykle cenne skarby.

Nagrody za ukończenie misji:

  1. Ukryte Ostrze (Hidden Blade);
  2. 5 100 XP.

Oto poszczególne etapy misji Książę Marnotrawny:

Udaj się do przystani (Reach the docks)

Udaj się do przystani, by powitać Sigurda i poznać jego nowych znajomych: Basima i Hythama - Assassins Creed Valhalla: Książę Marnotrawny/The Prodigal Prince - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udaj się do przystani, by powitać Sigurda i poznać jego nowych znajomych: Basima i Hythama. Po krótkim przerywniku filmowym Sigurd uda się na rozmowę ze Styjbjornem i zechce by Eivor mu towarzyszył. Idź za bratem do chaty króla.

Po krótkim przerywniku filmowym znajdziesz się w chacie króla i w trakcie uczty powitalnej wysłuchasz jednej z opowieści Sigurda - Assassins Creed Valhalla: Książę Marnotrawny/The Prodigal Prince - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po krótkim przerywniku filmowym znajdziesz się w chacie króla i w trakcie uczty powitalnej wysłuchasz jednej z opowieści Sigurda.

Porozmawiaj z Sigurdem (Speak to Sigurd)

Gdy opowieść dobiegnie końca Sigurd zaprosi Cię na bok, z dala od gwaru, by osobiście z Tobą porozmawiać - Assassins Creed Valhalla: Książę Marnotrawny/The Prodigal Prince - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy opowieść dobiegnie końca Sigurd zaprosi Cię na bok, z dala od gwaru, by osobiście z Tobą porozmawiać. Zanim się do niego udasz możesz opcjonalnie porozmawiać z innymi NPC, którzy mają nad swoimi głowami ikonę chmurki.

Sigurda znajdziesz przy głównym wyjściu - Assassins Creed Valhalla: Książę Marnotrawny/The Prodigal Prince - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Sigurda znajdziesz przy głównym wyjściu. W trakcie rozmowy otrzymasz w prezencie broń Assassynów - Ukryte Ostrze (Hidden Blade). Wyjdź za Sigurdem na zewnątrz, by przetestować nową broń.

Potrenuj używanie ukrytego ostrza (Train with the Hidden Blade)

Na tym etapie zadania przejdziesz samouczek dzięki któremu nauczysz się jak prawidłowo korzystać z Ukrytego Ostrza - Assassins Creed Valhalla: Książę Marnotrawny/The Prodigal Prince - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Na tym etapie zadania przejdziesz samouczek dzięki któremu nauczysz się jak prawidłowo korzystać z Ukrytego Ostrza. Po prostu słuchaj poleceń Basima i wykonuj akcje, które wyświetlają się na ekranie.

Do zaliczenia będziesz mieć kilka wyzwań, np - Assassins Creed Valhalla: Książę Marnotrawny/The Prodigal Prince - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Do zaliczenia będziesz mieć kilka wyzwań, np. eliminacja celów stojących na ziemi, atak ze stogu siana, a także eliminacja z wyskoku. Po ćwiczeniach porozmawiaj ponownie z Sigurdem, by zakończyć misje. W ramach nagrody otrzymasz 5 100 XP.