Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 22 - Lite: Trudne czasy | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 30 zabójstw korzystając z jakiejkolwiek broni. Cel misji brzmi obiecująco i niezbyt problematycznie, ale niestety w trakcie misji nie ma dostępu do sklepu z wyposażeniem więc możesz posługiwać się jedynie bronią, którą zbierzesz od przeciwników. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Stojąc na najniższym poziomie można schować się za wentylacją, która osłania przed atakiem z prawej strony - Misja 22 - Lite: Trudne czasy | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Stojąc na najniższym poziomie można schować się za wentylacją, która osłania przed atakiem z prawej strony. Stojąc w tym miejscu możesz mieć oko na górne wejście przez drzwi, dolny korytarz z lewej strony, a wychylając się nieco w prawo masz możliwość strzelania do przeciwników, którzy będą szturmować pomieszczenie przejściem z prawej strony. Odwracając się w lewo masz możliwość ostrzelania kolejnego korytarza.

Bardzo dobre miejsce z którego widzisz większą część mapy - Misja 22 - Lite: Trudne czasy | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Bardzo dobre miejsce z którego widzisz większą część mapy. Chowając się za wentylacją chronisz się przed atakiem z prawej strony. Stojąc w tym punkcie możesz osłaniać korytarz z lewej strony, dolny korytarz z prawej strony, a także mieć oko na drzwi znajdujące się u góry po prawej stronie.

Pozostałe istotne informacje:

  • W misji tej gracze nie mają dostępu do sklepu z wyposażeniem. Można korzystać jedynie z broni, które pozostawią po sobie przeciwnicy.
  • Przeciwnicy od samego początku dysponują lepszą bronią więc musisz mieć się na baczności.
  • Zbieraj broń po przeciwnikach i podrzucaj ją do miejsca w którym zamierzasz na nich zaczekać. Gdy skończy Ci się amunicja będziesz mógł/mogła szybko wymienić broń i kontynuować atak.
  • Przeciwnicy często korzystają z różnego rodzaju granatów, które nie zawsze zdążą wykorzystać - zbieraj je wszystkie i wykorzystaj do własnych celów.
  • Mniej więcej od 3 fali jeden z wrogów będzie ubrany w ciężki kombinezon. Trzymaj takiego przeciwnika na dystans. Strzelaj krótkimi seriami, chowaj się za jakąś przeszkodę i strzelaj ponownie.
  • Przeciwnicy często próbują odwrócić uwagę graczy poprzez puszczenie jednego sojusznika dołem, po czym reszta atakuje górnym przejściem - nie daj się zaskoczyć.
  • Przeciwnicy przeważnie szturmują tą stroną, gdzie upuszczą bombę. Jeśli upuszczą bombę na mostku będziesz mieć ułatwione zadanie ponieważ w 99% przypadków wszystkie ataki nadejdą z tamtej strony. Przygotuj się na atak i ustaw odpowiednio celownik (dogodna pozycja została pokazana na drugim obrazku), aby natychmiast otworzyć ogień gdy tylko przeciwnik pokarze się w drzwiach. Jeśli udało Ci się zebrać granat wybuchowy - użyj go właśnie w takim momencie, aby wyrządzić jak najwięcej szkód.