Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady ogólne Operacji Hydra | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Dodatkowe misje do których można otrzymać dostęp po zakupie specjalnej przepustki można wykonywać jedynie w kooperacji ze znajomym - Porady ogólne Operacji Hydra | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Dodatkowe misje do których można otrzymać dostęp po zakupie specjalnej przepustki można wykonywać jedynie w kooperacji ze znajomym. Jeśli nie masz aktualnie dostępnych żadnych znajomych zawsze możesz skorzystać z wątku, który został założony na forum społeczności Steam lub poszukać znajomych na naszym forum Gry-OnLine.pl. Dzięki temu znalezienie kompana do rozgrywki staje się znacznie prostsze ponieważ wystarczy wysłać wiadomość i poczekać w grze na odzew. Misje wymuszają na graczu sprawdzenie swoich umiejętności w posługiwaniu się określoną bronią poprzez narzucone warunki zwycięstwa. Poniżej znajdziesz garść porad, które mogą przydać się w trakcie wykonywania misji:

 1. Jeśli których z członków drużyny korzysta z wymaganej broni i trafi w cel, który zostanie wyeliminowany przez innego gracza odrębną bronią to i tak zabójstwo zostanie zaliczone na korzyść drużyny.
 2. Zanim zakupisz wymaganą broń musisz najpierw uzbierać na nią fundusze. W pierwszej rundzie staraj się trafić lub wyeliminować jak największą ilość przeciwników, aby szybko podbudować zasób gotówki.
 3. Po uzbieraniu wymaganej kwoty natychmiast zakup broń nawet wtedy gdy aktualnie znajdujesz się w trakcie rundy. W ten sposób szybciej zaczniesz nabijać licznik zabójstw.
 4. Do dyspozycji graczy oddano ograniczoną przestrzeń przy punkcie podłożenia bomby. Wyjście poza określony teren sygnalizowane jest zmianą koloru obrazu i charakterystycznym dźwiękiem. Jeśli pozostaniesz na tym obszarze zbyt długo, zginiesz.
 5. Pierwsza fala przeciwników jest zupełnie nieszkodliwa, ale każda kolejna będzie coraz mocniejsza. Staraj się ukończyć zadanie w minimalnej liczbie rund.
 6. Po podłożeniu bomby przez terrorystów lub wyeliminowaniu Twojej drużyny rundę wygrywają terroryści, a licznik zabójstw zostaje zresetowany i trzeba zaczynać wszystko od początku.
 7. Jeśli jeden z członków drużyny zginie, a drugi wykończy przeciwników, rozgrywka toczy się dalej.
 8. Po każdej zakończonej sukcesem fali przeciwników odzyskujesz nieco zdrowia. Musisz mieć na uwadze fakt, że gdy rundę kończysz z bardzo małą ilością zdrowia do kolejnej możesz podejść np. z połową punktów zdrowia. Jeśli tak się stanie, musisz być znacznie bardziej ostrożny/na.
 9. Zabójstwa przy użyciu określonej broni zaliczane są obojgu graczom bez względu na to kto wyeliminuje przeciwnika.
 10. Po śmierci musisz ponownie zakupić wymaganą broń więc staraj się trzymać pewną rezerwę gotówki, aby w razie wypadku móc szybko odkupić utracony sprzęt.
 11. W trakcie wykonywania misji bardzo pomocne są granaty oślepiające i granaty dymne.
 12. Po wykonaniu misji oprócz punktów doświadczenia można dostać losowe skórki do broni.

W kolejnych rozdziałach przedstawiamy garść informacji, które mogą pomóc w ukończeniu poszczególnych misji. Pamiętaj, że sukces drużyny zależy od obu graczy więc w każdym przypadku staraj się jak najlepiej współpracować z sojusznikiem. Cele w misjach Operacji Hydra są bardzo zróżnicowane i choć początkowo nie sprawiają żadnych problemów, z biegiem czasu zostaniesz wystawiony na trudniejsze wyzwania.