Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 3 - Lite: Na lajcie | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw korzystając z broni UMP-45. W trakcie korzystania z tej broni należy korygować nieco ustawienie celownika co pozwoli na strzelanie nieprzerwaną serią pocisków. O ile pierwsze 3 strzały oddawane są w odpowiednim kierunku tak pozostałe pociski ściąga dość znacznie do góry, a następnie w lewo. Aby wystrzelić udaną serię należy ściągać trochę celownik w dół i w prawo. Poniżej przedstawiono 3 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Na powyższym obrazku widnieje dość długi korytarz gdzie mogą pojawić się przeciwnicy - Misja 3 - Lite: Na lajcie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Na powyższym obrazku widnieje dość długi korytarz gdzie mogą pojawić się przeciwnicy. Gdy tylko ich zobaczysz możesz od razu otworzyć ogień lub schować się za ścianę widoczną z lewej strony, aby móc w razie czego schować się w bezpiecznym miejscu i przeładować broń lub przygotować się do rzucenia granatu oślepiającego. Odwracając się nieco w prawo możesz mieć także oko na wyjście z kolejnego korytarza, małe drzwi na balkonie i jeszcze jedno pomieszczenie, które znajduje się najdalej z prawej strony. Stojąc w tym miejscu możesz być przygotowany/na na atak z każdej strony.

Widok na wcześniej wspomniany korytarz pod balkonem - Misja 3 - Lite: Na lajcie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Widok na wcześniej wspomniany korytarz pod balkonem. U góry widać drzwi w których także mogą pojawić się przeciwnicy. Gdy zauważysz przeciwników możesz natychmiast rozpocząć atak lub wycofać się nieco, aby wrzucić do korytarza granat oślepiający.

Widok na kolejne pomieszczenie - Misja 3 - Lite: Na lajcie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Widok na kolejne pomieszczenie. Przechodząc nieco po paraboli kierując się do ściany z prawej strony można zajrzeć do jeszcze jednego korytarza.