Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 9 - Canals: Krew w wodzie | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 20 zabójstw korzystając z broni AUG. Broń należy do grupy szybkostrzelnych i dodatkowo dysponuje całkiem dobrym przybliżeniem co znacznie ułatwi celowanie. Pierwsze 3 pociski lecą dokładnie w cel, ale kolejne już zbaczają sporo do góry, następnie w lewo i w prawo. Aby korygować ustawienie celownika należy poruszać nim w przeciwnych kierunkach czyli najpierw ściągać broń w dół i w prawo, a następnie w lewo. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Filary oferują bardzo dobrą ochronę, a dodatkowo masz możliwość strzelać pomiędzy nimi do przeciwników, którzy mogą pojawić się w oddali - Misja 9 - Canals: Krew w wodzie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Filary oferują bardzo dobrą ochronę, a dodatkowo masz możliwość strzelać pomiędzy nimi do przeciwników, którzy mogą pojawić się w oddali. Wychylając się w lewo możesz mieć oko na miejsce podłożenia bomby.

Chyba najlepsze miejsce na tej mapie - Misja 9 - Canals: Krew w wodzie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Chyba najlepsze miejsce na tej mapie. Budynek daje bardzo dobrą ochronę przed przeciwnikiem, a widzisz stąd aż 3 przejścia. Pierwsze znajduje się po lewej stronie zaraz za stolikami. Następne pod łukiem białego budynku, a ostatnie z prawej strony. Cofając się nieco natrafisz na platformę z której będziesz w stanie strzelać w kierunku widocznym na wcześniejszym obrazku.