Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 21 - Train: Piorunujące wrażenie | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 10 zabójstw korzystając z broni Zeus x27. Broń tego typu jest skuteczna jedynie z bardzo bliskiej odległości więc musisz zaryzykować podejście do przeciwnika lub poczekać na niego za rogiem. Poniżej przedstawiono ciekawą propozycję rozwiązania problemu bliskiego kontaktu z wrogiem.

Ustawiając się za rogiem lub tak jak w przypadku powyższego obrazka, za rozdzielnią, można rzucić granat dymny i poczekać na zbliżających się przeciwników - Misja 21 - Train: Piorunujące wrażenie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Ustawiając się za rogiem lub tak jak w przypadku powyższego obrazka, za rozdzielnią, można rzucić granat dymny i poczekać na zbliżających się przeciwników. Ustaw się po prostu w takim miejscu, aby postać była objęta zasłoną dymną, ale widoczność nie została ograniczona. W ten sposób przeciwnicy nie będą w stanie Cię dostrzec, a Ty będziesz mógł łatwo wyeliminować przechodzącego przeciwnika. Zasłona dymna umożliwi jeszcze ucieczkę w bezpieczne miejsce.

Pozostałe istotne informacje:

  • Aby broń Zeus x27 była skuteczna musisz znaleźć się blisko przeciwnika.
  • Jeden strzał z Zeusa wystarczy, aby zlikwidować przeciwnika. Pamiętaj jednak, aby celować w górną część ciała przeciwnika.
  • Po wystrzeleniu pocisku z Zeusa minie trochę czasu zanim broń ponownie się załaduje dlatego przed oddaniem strzału upewnij się, że będzie on celny.
  • Zakup broń szybkostrzelną, która pomoże w wyeliminowaniu przeciwników, których nie będziesz w stanie wykończyć przy pomocy Zeusa, np. gdy broń będzie w fazie ładowania, a Tobie lub sojusznikowi nie zostanie dużo punktów życia, aby zaryzykować podejście do przeciwnika.
  • Po każdej przegranej rundzie następuje reset zdobytej gotówki i trzeba zaczynać wszystko od początku.
  • Przeciwnicy od samego początku dysponują lepszą bronią więc nie zdziw się, jak w 1 fali pojawi się przeciwnik z bronią automatyczną.
  • Wykorzystuj granaty dymne lub oślepiające, aby bezpiecznie zbliżyć się do przeciwnika w celu wyeliminowania go za pomocą broni Zeus x27.
  • Jeśli tylko uda Ci się uzbierać odpowiednią ilość gotówki, kup ciężki kombinezon. W ten sposób będziesz w stanie przyjąć znacznie więcej obrażeń, a to ułatwi eliminację przeciwników przy pomocy Zeusa.