Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 2 - Shipped: Pełne zbliżenie | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw korzystając z broni XM1014. W trakcie korzystania z tej broni należy brać pod uwagę, że strzelba najlepiej spisuje się na krótkim dystansie ze względu na to, że wystrzelony śrut ma bardzo duży rozprysk i z dalszej odległości nie wyrządzisz przeciwnikowi żadnych szkód. Wykonując tę misję najlepiej jest schować się za rogiem i czekać na przeciwnika. Gdy tylko pojawi się na celowniku można oddać strzał z bardzo bliskiej odległości co przeważnie kończy się udaną eliminacją. Pamiętaj także, aby celować w górną część ciała. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Za rogiem znajdują się schodki, które prowadzą do wąskiego przejścia wzdłuż burty - Misja 2 - Shipped: Pełne zbliżenie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Za rogiem znajdują się schodki, które prowadzą do wąskiego przejścia wzdłuż burty. Możesz wyjrzeć za róg i zorientować się, czy przeciwnicy przeprowadzają atak tą stroną. Jeśli tak, wycofaj się nieco i poczekaj, aż przeciwnik znajdzie się na celowniku. Jeden strzał z tak bliskiej odległości powinien wystarczyć, aby wykończyć cel. Odwracając się w lewo od tej pozycji będziesz mieć również na oku drzwi do korytarza w którym również mogą pokazać się przeciwnicy.

Wchodząc po schodach dostaniesz się na niski balkon skąd będziesz w stanie dostrzec nadciągających przeciwników - Misja 2 - Shipped: Pełne zbliżenie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Wchodząc po schodach dostaniesz się na niski balkon skąd będziesz w stanie dostrzec nadciągających przeciwników. Jeśli ich zauważysz możesz zejść nieco niżej i czekać, aż cel pojawi się zaraz za rogiem skąd będziesz w stanie łatwo go wyeliminować.