Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mapy w Operacji Hydra | CS GO poradnik CS GO

Operacja Hydra wprowadza wiele nowych map do zabawy w CS: GO. Poznanie ich będzie kluczowe, jeśli chcemy zajmować wysokie miejsca w tabeli wyników.

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

W Operacji Hydra znalazło się 7 map z których 4 są zupełnie nowe, a 3 powróciły do gry po pewnym czasie nieobecności. Można z nich korzystać poprzez branie udziału w wydarzeniu lub przejść do rozgrywki bezpośrednio z poziomu zwykłego trybu wyszukiwania rozgrywki. Warto dobrze poznać mapy, a by wiedzieć, gdzie może czaić się przeciwnik.

Insertion

Mała mapa przystosowana do odbijania zakładników - Mapy w Operacji Hydra | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Mała mapa przystosowana do odbijania zakładników. Antyterroryści mogą wybrać jedną z czterech różnych lokacji do odradzania się przez co rozgrywka jest nieco bardziej urozmaicona. Celem jest remontowana posiadłość nad jeziorem w której terroryści przetrzymują zakładników, których oczywiście trzeba odbić i odprowadzić do lądowiska helikoptera. Terroryści nie wiedzą z której strony pojawi się przeciwnik więc można starać się zaskoczyć ich z każdej strony. Ukształtowanie terenu przed domem jest dość zróżnicowane więc można dostać się do pomieszczeń np. przeskakując ze skarpy na taras. Znajdzie się tutaj także sporo dogodnych pozycji snajperskich za licznymi drzewami lub pagórkami.

Austria

Rozgrywka toczy się w uroczej górskiej miejscowości gdzie umieszczono dwa punkty na podłożenie bomby - Mapy w Operacji Hydra | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Rozgrywka toczy się w uroczej górskiej miejscowości gdzie umieszczono dwa punkty na podłożenie bomby. Mapa wydaje się dość płaska, ale znajdziesz tutaj wiele zabudowań, pomieszczeń, balkonów, ciasnych korytarzy i piwnic w których można zastawić zasadzkę na przeciwnika.

Shipped

Kolejna mapa związana z podkładaniem i rozbrajaniem bomby - Mapy w Operacji Hydra | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Kolejna mapa związana z podkładaniem i rozbrajaniem bomby. Tym razem rozgrywka toczy się na sporych rozmiarów kontenerowcu. Pokaźna ilość kontenerów, beczek i innych przeszkód sprawi, że można zaskakiwać przeciwników lub sukcesywnie ich rozdzielać.

Lite

Rozgrywka toczy się na terenie rafinerii gdzie umiejscowiono dwa punkty na podłożenie bomby - Mapy w Operacji Hydra | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Rozgrywka toczy się na terenie rafinerii gdzie umiejscowiono dwa punkty na podłożenie bomby. Mapa została podzielona na część zakrytą i odkrytą i można tu znaleźć całą masę kontenerów, beczek i innych przeszkód, a także sporo pomieszczeń i korytarzy.

Thrill

Tym razem gracze stoczą bój w sporych rozmiarów parku rozgrywki - Mapy w Operacji Hydra | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Tym razem gracze stoczą bój w sporych rozmiarów parku rozgrywki. Celem rozgrywki jest wyeliminowanie przeciwników lub podłożenie/rozbrojenie bomby. Mapa została bardzo ciekawie zaprojektowana pod względem wizualnym. Znajdziesz tutaj mnóstwo przejść i przeszkód terenowych, a także miejsca ze sporą różnicą poziomów.

Agency

Druga po Insertion mapa w której celem jest uratowanie zakładników przetrzymywanych w pomieszczeniach biurowca - Mapy w Operacji Hydra | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Druga po Insertion mapa w której celem jest uratowanie zakładników przetrzymywanych w pomieszczeniach biurowca. Uratowanych zakładników należy odeskortować do lądowiska helikoptera znajdującego się na dachu. Pomieszczenia są ciasne i posiadają wiele krawędzie więc trzeba bacznie je obserwować, aby nie wystawić się na odstrzał.

Black Gold

Mapa umiejscowiona na platformie wiertniczej - Mapy w Operacji Hydra | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Mapa umiejscowiona na platformie wiertniczej. Celem jest wyeliminowanie przeciwników lub podłożenie/rozbrojenie bomby. Platforma wiertnicza to bardzo ciasne miejsce, które nie wybacza popełnionych błędów.